+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Scooby Doo Karakterleri ve rolleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Scooby Doo Karakterleri ve rolleri
  Scooby Doo Karakterleri nelerdir
  Scooby Doo Karakterleri ve rolleri.jpg
  - Scoobert "Scooby"-Doo (Türkçe Seslendirme: Aziz Güngör): Bir köpektir türü danuadır. Yemek yemeyi sever ve hortlak, hayalet gibi şeylerden çok korkar. En sevdiği şey Scooby Bisküvisidir.

  - Norville "Shaggy" Rogers (Türkçe Seslendirme: İlham Erdoğan): Scooby-Doo'nun yaptıkları ve yedikleri ile aynıdır. Scooby doo ile çok iyi arkadaşlardır.

  - Velma Dace Dinkley (Türkçe Seslendirme: Burcu Başaran): Çok akıllıdır. Tek sorunu vardır oda; ekip panik yapıp kaçıştığı zaman gözlüğünü düşürmesidir. Ekip içerisinde ipuçlarını her zaman bulan odur.

  - Frederick Herman Jones ("Freddie") (Türkçe Seslendirme: Uğur Taşdemir): Bir sır olduğu zaman ekibi o yönlendirir. Ekibi bir bakıma o yönetir. Ekibin başı gibidir. Her zaman ekibe bir şey bulmak için ayırır. Daphneye aşıktır.

  - Daphne Ann Blake (Türkçe seslendirme: Arzu Doğan): Giyimine her zaman özen gösterir. Saçlarını herşeyden çok sever. En önemlisi bazı önemli ipuçlarınıda o bulmuştur. Freddie ye aşıktır.
 2. Ziyaretçi

  çok teşekkür ederim. dersime çok yardımcı oldunuz. bu siteyi çok seviyorum.
 3. Ziyaretçi
  Çok deşekür ederim binlerce kere teşekkür ederim
+ Yorum Gönder


scooby doo karakterleri,  scooby doo,  sukubidu karakterleri,  scooby doo sevdikleri ve sevmedikleri ingilizce,  scooby doo sevdikleri ve sevmedikleri,  scooby doo nun sevdiği ve sevmediği şeyler