+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Şirinlerin özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Şirinlerin özellikleri
  Şirinler

  Şirinler 3 elma boyunda, mavi renkli ve de kukuletalı bir grup yaratıktı. Mantarların dibinde bir köyde yaşarlardı, köy imamı da Şirin baba diye sakallı muhterem bir zattı.
  Bunun donuyla şapkası kırmızı idi. Ama o da diğerleri gibi üstsüz gezerdi. Sonradan köye çirkin bir kız gelmiş, Şirin baba büyüleriyle kızı Britney Spears'a çevirmiş, ismini de Şirine koymuştu, Şirine yüzünden bütün şirinler birbirine girmişti.
  Bunların gözlüklü bilgin şirini, şişko aşçı şirini, uykucu tembel şirini, adaleli güçlü şirini vardı. Ama en güzeli peşlerindeki hain Gargamel'di, kedisi Azman'la bu dırdırcı Şirinler'i yakalamaya çalışır, birtürlü beceremezdi. Gargamel yıllar sonra sanal alemde bizim kuşağın en çok tercih ettiği takma ad olmuştu.

  irinlerin-zellikleri.jpg 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  şirinler çok küçük mavi renkli yaratıklardır.Ve çok akıllıdırlar,fazla olmasa'da güçlüdürler hiç yakalanmazlar eğer yakalanırsalar'da hemen kurtulurlar onları yakalamak isteyen sadece iki kişi var Gargamel ve kedisi olan Azman şirinleri yakalamak isterler.
+ Yorum Gönder


şirinlerin özellikleri,  şirinler,  şirinler özellikleri,  şirinler ingilizce özellikleri,  şirinlerin ingilizce özellikleri,  şirinler in özellikleri