+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Meslek Rehberi Forumunda Okul Öncesi Öğretmeni nerelerde çalışır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Okul Öncesi Öğretmeni nerelerde çalışır
  Okul Öncesi Öğretmeni nerelerde çalışır


  Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Anadolu kız meslek ve kız meslek liseleri, ilköğretim okulları ile resmi ve özel kurumların kreş, yuva, anaokulu, anasınıfı, çocuk kulübü gibi okul öncesi eğitim kurumlarında öğretmen olarak, çocuk yayınlarının hazırlanmasında, oyuncak tasarımı gibi alanlarda uzman olarak çalışabilirler. Hızla gelişen bir alandır. Kadının çalışma hayatına atılması ve okul öncesi eğitimin öneminin giderek daha da anlaşılması kreş, anaokulu gibi kurumlara talebi artırmaktadır. Bu kurumlarda görev alacak nitelikli ve iyi yetişmiş eleman ihtiyacı da gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Olanakları elverenler kendi işlerini kurabilmektedirler.
 2. Fatma
  Administrator

  Girişimci, yaratıcı kimseler olmaları gerekir. 0-6 yaş grubunu çocukların eğitiminden sorumlu mezunlarının aynı zamanda özel eğitim öğretmenliğide yapabildiği , ülkemizde ise yeni yeni değer kazanan öğretmenlik dalı.
+ Yorum Gönder


okul öncesi öğretmenleri nerelerde çalışabilir,  öğretmenler nerede çalışırlar,  öğretmenler nerelerde çalışır,  öğretmen nerede çalışır,  öğretmenler nerede çalışır,  okul öncesi öğretmeni nerelerde çalışabilir