+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Facebook yeni zaman tünelinde arkadaşları gizleme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Facebook yeni zaman tünelinde arkadaşları gizleme

  Facebook yeni zaman tünelinde arkadaşları gizleme yolu


  Facebook' u kullanmayı tamamen öğrenmeniz lazım aksi takdirde tüm bilgileriniz gözler önüne serilir. Bu durumda sizin için arkadaşlarınızı nasıl gizleyeceğinizi adım adım olarak yazdık.
  Eğer Facebook’u iyi bilmiyorsanız tüm bilgileriniz gözler önünde olabilir. Paylaştığınız resimler veya tüm arkadaşlarınız. Bu makalemizde arkadaşlarımızı nasıl gizleriz ona bakacağız. Öncelikle şunu belirteyim ortak arkadaşları gizlemek mümkün değil. Facebook ortak arkada gizleme ye pek sıcak bakmıyor sanırım. Biz sadece arkadaş listesini gizleyeceğiz.


  Facebook arkadaş listesi nasıl gizlenir?

  1. Sol bölümden Arkadaşlarımı bul‘u tıklayın.

  2. Arkadaşlarımı Yönet butonuna tıklayın.

  3. Açılan sayfadaki Düzenle butonuna tıklayın.

  4. Kilit işaretine tıklayıp arkadaşlarınızı kimin görebileceğini seçin. Sadece Ben yaparsanız arkadaş listenizi sizden başka kimse göremez.  Artık Facebook arkadaş listenizi kimse göremeyecek siz de daha rahat olacaksınız.
 2. Ktockn1
  ismail

  Arkadaş listenizin görünmesi bile bazen sizi kötü etkileyebilir mesela A şahsının arkadaşınız olan B'yi görmesi sizin için iyi olmayabilir ve bunun bu şekilde engelleyebilirsiniz
+ Yorum Gönder


facebookta arkadaşları gizleme,  facebook arkadaşları gizleme,  facebookta arkadaş gizleme,  facebook arkadaş gizleme mobil,  facebook arkadaşları gizleme mobil,  facebook arkadaş gizleme