+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Facebook’da yabancıların mesaj atmasını nasıl engelleyebiliriz? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Facebook’da yabancıların mesaj atmasını nasıl engelleyebiliriz?

  Facebook’ da tanımadığımız kişilerden mesaj almayı nasıl durdurabiliriz?

  Ne yazık ki facebook da sıkça rastladığımız sorunlardan bir tanesi bir sayfayı beğendiğiniz zaman mesaj kutunuz ful olur bu durum sizi rahatsız edebilir bu durumda hemen aşağıda ki adımları izleyerek tanımadığınız kişilerden mesaj almaktan kurtulursunuz.

  1. Öncelikle Facebook hesabınzıa giriş yapın.

  2. Ana Sayfa yazısının yanındaki ok’a tıklayıp Gizlilik Ayarları’na tıklayın.

  3. Açılan sayfada Nasıl Bağlantı Kurarsın yazısının yanındaki Düzenle bağlantısına tıklayın.

  4. Açılan Sayfada Sana kimler Facebook mesajları gönderebilir? kısmının sağındaki bölümden Arkadaşlar kısmını veya Arkadaşlarımın arkadaşlarını seçerek sınırlayabilirsiniz.
 2. Ktockn1
  ismail

  Bazen başka hesabınızdan ya da başkasının hesabından kendinize mesaj gönderme ihtiyacı duyduğunuzda keşke gizli yapmasaydım der ve çevrimiçi olduğunuz hesaptan çıkış yapıp gerekli hesaba girip ayarları değiştirme ihtiyacı duyarsınız ama üşenirsiniz ya o zaman bu güzel seçeneğe söversiniz
+ Yorum Gönder


facebook da arkadaşım olmayanlar mesaj atmasın,  facede arkadaş olmayan mesaj atmasın,  facede arkadaşım olmayanlar mesaj atmasın,  facebookta arkadaşım olmayan mesaj atmasın 2013,  facebookta arkadaşım olmayan mesaj atmasın,  facede arkadaşım olmayanlar mesaj atmasın 2013