+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Tumblr tema değiştirme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Tumblr tema değiştirme

  Tumblr nedir ve tumblr tema değiştirme yolu?


  Tumblr kuruluşunun 2 hafta sonra inanılmaz bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. İlk zamanlarda reklamsız bir site idi sonradan Adidas ile anlaşmıştır sadece ABD ' de milyonlarca kullanıcı kitlesine sahiptir.
  Tummblr gerçekten mükemmel tasarımlara sahip bir mikroblog sitesi. Twitter hiç bir zaman bu rahatlığa sahip değil. İnsanın bu tasarımlar karşısında resim paylaşası yazı yazası geliyor. Her neyse, eğer standart tumblr teması kullanıyorsanız tumblr temalarına göz atmanın zamanı geldi demektir. Öncelikle tumblr temaları nasıl değiştirilir buna bakalım.

  Tumblr teması nasıl değiştirilir?

  1. Tumblr Kişiselleştirme sayfasına girin.

  2. Yukarıdaki Temalar butonuna tıklayın.

  3. Tema kategorilerini göreceksiniz. Ücretsiz Tumblr temaları bölümüne giriyoruz. (Eğer ücretli alacaksanız diğer tema kategorilerine de girebilirsiniz.

  Sol tarafdaki temaların üzerine tıklayarak temaların sağ tarafda ön izlemesini görebilirsiniz. Beğendiğiniz tema seçili iken yukarıdaki Kullan butonuna tıklayarak seçtiğiniz temayı kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi çalışmalar.
 2. Ktockn1
  ismail

  temalar sanal alemin en önemli parçasıdır bu yüzden her zaman tema değiştirme gibi seçeneklere bakarız yani kısacası biz temalarla gözümüzü şenlendiririz ya da onlar estetik oldukları içindir seçimimiz
+ Yorum Gönder


tumblr tema değiştirme,  tumblr temaları nasıl değiştirilir,  tumblr kişiselleştirme,  tumblr tema kişiselleştirme,  tumblr kişiselleştirme nasıl yapılır,  tumblr temayı kişiselleştirme