+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Twitter’da onaylanmış hesap nasıl yapılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Twitter’da onaylanmış hesap nasıl yapılır?

  Twitter’da onaylanmış hesabın yapılışı


  Hemen hemen herkesin merak ettiği bir soru bu.
  Profillerde gördüğünüz şekle twitter Onay Rozeti deniyor.
  Peki onay rozeti ne işe yarar?

  • Twitter’da yüzbinlerce üyelik var. Bunların belki de yarısı sahte hesap. Ünlü ve belli şöhrete ulaşmış kişilere twitter bu onay rozeti sayesinde gerçek olduğunu ispat etmesini sağlıyor.

  Onay Rozeti nasıl alınır?

  • Öncelikle Twitter rozeti alabilmeniz için ünlü biri olmanız gerekiyor. Ve belli bir kesim tarafından takip edilmeniz gerekiyor. Ayrıca twitter profilinizin kesinlikle herkese açık olmasını istiyor. Tüm bu şartlara uygunsanız twitter müşteri merkezi ile iletişime geçiyorsunuz.


  • Nasıl kendi hesabım olduğunu ispat ederim?

  En etkili yöntem kendi web sitenizden twitter hesabınıza link vermektir. Mesela sabah gazetesinde çalışıyorsanız gazetenizdeki köşenizden twitter linkinizi verebilirsiniz.

  Dikkatli Olun!
  Twitter rozetlere çok önem veriyor. En ufak bir hile sezdiğinde rozeti geri alıyor. Onun için çok dikkatli olmalısınız. Kullanıcı adı değiştirmeminizde fayda var.
  İşte hepsi bu kadar.
 2. Ktockn1
  ismail

  Vallah konuyu görünce atladım hemen ama ben ne ünlüyüm ne de internet sitem var ve bu duruma gelmem için yukarıda sayılan özelliklerin sadece ikisi var bende; hesabım herkese açık ve kullanıcı adımı hiç değiştirmedim ama en büyük hayallerim arsında bunu yapmak ama benim de attığım iki adım var bu da bir kâr bence
+ Yorum Gönder


twitterda onaylanmış hesap nasıl yapılır,  twitter onaylanmış hesap yapma,  onaylanmış hesap nasıl yapılır,  twitter onaylanmış hesap nasıl yapılır,  twitter onaylanmış hesap hilesi,  twitterda onaylanmış hesap hilesi