+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Google Chrome browser geçmişi nasıl silinir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Google Chrome browser geçmişi nasıl silinir?

  Google Chrome browser geçmişini Silme yolları


  İnternet de girdiğiniz her şeyi kayıt eder. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz daha doğrusu başkalarının girdiğiniz yerleri görmesini istemezsiniz o halde hemen geçmişi nasıl sileceğinizi yazalım.

  1.Öncelikle sağ tarafta bir anahtar simgesi var. Ona tıklıyoruz.

  2. Açılan pencerede Geçmiş(History) segmesine tıklıyoruz.

  3. Yeni bir pencerede açılacak. İnternet geçmişini sil(Clear All browsing data…) yazısına tıklıyoruz.

  4. Ufak bir pencere açılacak. Oradan son1 saati, son günü, son haftayı veya bütün internet geçmişini silebilirsiniz. (Zaman seçeneği yaptığınız yerin altındaki bütün yerleri klikleyip sil’e basın.)

  5. Artık tüm iziniz silindi. Güvendesiniz

  Ve size bir ipucu verelim : Chrome browser’ı açıkken ctrl+shift+N tuşlarına basarsanız chrome gizli penceresi açılacaktır. Bu sayfada yaptığınız hiç bir işlem kayıt altına alınmaz. Dolayısı ile silmenize gerek yoktur.
 2. Emine
  Devamlı Üye

  Eğer bir bilgisayarı başkaları ile paylaşmak zorunda kaldıysanız kendi yaptığınız araştırmaların başkalarının görmesini istemeyebilirsiniz . Bu durumda size nası sileceğiniz hakkında bilgi verelim. Sitenizi açtıktan sonra sağ tarafta anahtar simgesi mevcut orayı tıklayın ve karşınıza bir pencere çıkacaktır. O pencereden geçmişi seçiniz daha sonra başka bir pencere ile karşılaşacaksınız. Oradan Clear All browsing data yazısına tıklayın ve istediğiniz saati, haftayı veya tümünü silin.
+ Yorum Gönder