+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Google'a Video Nasıl Yüklenir(Resimli anlatım) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Börtecine
  Devamlı Üye

  Google'a Video Nasıl Yüklenir(Resimli anlatım)

  Google' Video Atma Yolu


  Eğer size ait hesabınız yoksa üye olmanız gerek.
  Daha sonra Upload Video kısmına tıklayınca karşımıza yükleme ekranı geliyor. Ama buradan en fazla 100 MB'lık dosyalar gönderebiliriz. Bizim hedefimiz yükleme yazılımını kullanmak. Desktop Uploader yazılı bağlantıyı bulup tıklayın
  Hafif aşağıya doğru açılan pencerede Install Windows Uploader (veya işletimi sisteminize uygun diğer seçenekleri seçebilirsiniz. Ben adımları Windows yazılımına göre yaptım.
  Lstedeki Yazılımı indirin ve kurun.

  Arabirim gayet basit. Öncelikle giriş yapmamız gerekiyor. Login’den giriş yapıyoruz..
  Kullanıcı adı ve şifreyi giriyoruz (googledeki kullanıcı adımız şifremiz)
  Girişiniz başarılı oldugunda ekranınıza bu şekil çıkıyor 
  Add kısmından ekleyeceğimiz dosyayı seçiyoruz..
  Aşağıdaki küçük sözleşmeyi kabul edip Upload Now tuşuna basın.
  Alttaki ( I certify) le başlayan kutucugu işsaretliyoruz
  Video yüklendikten sonra yapmanız gereken şey "Needs Action" kısmındaki videoların bilgilerini girip yayına hazırlanmasını beklemek. Tebrikler!sitenizde yayınlamak için embed kodunu sağ tıklayıp sitenizde her hangi bir sayfada videolarınızı yayınlayabilirsiniz.
 2. 4you007
  Yeni Üye

  Bu güzel foruma bugün üye oldum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Benim soracağım bir husus var.Video yüklemek için yukarıdaki güzel izahatı okuyup ilgili siteye girdim.Ama anladığım kadarıyla buraya video yüklemek kalkmış değilmi.Anladığım o.Sizlerdende bir teyit gelirse bu konuda sevineceğim.
  Sevgilerimle,
 3. HAYAT
  Devamlı Üye
  Öncelikle hoş geldiniz..

  Forumacil videoları yüklenen hasabımla girdim yinede video yüklemek için seçenek bulamadım, eski seçenekler kaldırılmış, geçicimi veya sürelimi bir araştıralım sonuç olarak paylaşırım inşallah..
 4. megalanya
  Yeni Üye
  nasıl yükleyecez ? ben yapamadım ?

 5. HARBİKIZ
  Moderator
  Mrb google.video ya artık video yüklemesi yapılmıyor malesef,sadece video izleniyor arama yaptığınızdada tüm video siteleri çıkıyor karşınıza normal google arama motoru gibi yani.

+ Yorum Gönder


google video yükleme,  googleye nasıl video atılır,  google video yükle,  googlea video nasıl yüklenir,  googleye nasıl video yüklenir,  google nasıl video yüklenir