+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda Taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir kompozisyon
  komposizyon için bir ornek istıyorum yazı olsa kendimde düzeltirim.. 2. HARBİKIZ
  Moderator

  taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir kompozisyon


  Küçümsediğimiz bir damlacık, “Adı üzerinde damla” kendi gücüyle ancak cürümü kadar yeri ıslatır, ama peş peşe damlayan o küçücük damlacıklar neler yapabilir değil mi? Damlaya damlaya göl olabilir, damlayan sular taşı oyabilir daha ve şu an aklıma gelmeyen çok şey olabilir. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” misali, “Azmin sonu zaferdir” misali, “Birlikten kuvvet doğar” misali… İnsanlar durup durup ne güzel sözler söylemişler diye düşündüm bu cümleyi okuyunca ve aklıma diğerleri geldi. Peki her birlikten kuvvet doğar mı? Bence evet. Peki birlik için ne gerekir? Bir olmak için; bir düşünebilmek, bir davranabilmek, birbirini anlamak ve en önemlisi birbirine güvenmek gerekir. Durum bu olunca da her şeyin temelinde güven mi yatıyor acaba?
+ Yorum Gönder


taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir kompozisyon,  mermeri delen suyun şiddeti değil sürekliliğidir,  taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir kompozisyon,  mermeri delen suyun şiddeti değil sürekliliğidir kompozisyon,  taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir ile ilgili kompozisyon,  mermeri delen damlaların gücü değil sürekliliğidir kompozisyon