+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda sony ericson 12 mp cep tel Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  sony ericson 12 mp cep tel
  gerekli. görmek ve begenmek istiyorum 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Sony Ericsson CyberShot 12MP kameralı cep telefonu : Sony Ericsson Entertainment Unlimited (Sınırsız Eğlence) konsepti çerçevesindeki mobil evriminin bir sonraki adımı olan yeni ürünlerini tanıttı. Zengin içerik, benzersiz uygulamalar ve kendi sınıfında en iyi eğlence deneyimleri Sony Ericsson'un 'Entertainment Unlimited' konseptinin üç anahtar notasını oluşturuyor. Sony Ericsson Idou cep telefonu walkman müzik çalar, Cyber-shot dijital kamera, Java oyunları, servislerle entegre mesajlaşma ve mobil yazılım uygulamaları gibi kendi sınıfındaki en eğlence deneyimlerini tek bir bünyesinde kullanıcıların beğenisine sunuyor.

  Sony Ericsson CyberShot cep telefonu
  Cep telefonu özelliklerini diğer cihaz fonksiyonlarıyla sorunsuz şekilde bir araya getirerek eğlence deneyimini genişleten Sony Ericsson Idou kullanıcıların üst seviye eğlence deneyimlerini TV, kişisel bilgisayar ve HiFi sistemler gibi çeşitli kanallar üzerinden yaşamalarına olanak tanıyor. Aradaki sınırları kaldırarak iletişim ile eğlenceyi birbirine kaynaştıran ve sınırsız paylaşım olanakları sunan Sony Ericsson Idou cep telefonu yenilikçi web uygulamaları ve Sony Ericsson'a özgü Play Now özelliğiyle dikkat çekiyor.


  Sony Ericsson W955 walkman telefon
  Sony Ericsson Mobile World Congress etkinliğinde video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle daha önce görülmemiş bir mobil eğlence performansı sunan W995 Sony Ericsson modelini de duyurdu. Sony Ericsson'un bu yeni müzik telefonu Sony Ericsson'un müzik ve görüntüleme alanlarında ulaştığı mükemmelliği göstererek Sınırsız Eğlence evrimini olanaklı hale getiriyor.


  12 megapiksel kameralı cep telefonu
  Sony Ericsson aynı zamanda 12 megapiksel çözünürlüklü kameraya sahip yeni cep telefonunu da (sadece konsept olarak belirlenen ve henüz cihazın satışa sunulacağı model ismi olmayan) Idou ismi ile sergiledi. Bu model Sony Ericsson'un bu sene içerisinde Entertainment Unlimited konsepti çerçevesinde piyasalara sunacağı çeşitli projelerinde de bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.


  Sony-Ericsson kameralı cep telefonları
  Sony Ericsson Başkan Yardımcısı ve Küresel Pazarlama Başkanı Lennard Hoornik'in ürünlerle ilgili görüşleri şöyle: "Entertainment Unlimited (Sınırsız Eğlence) konsepti iletişim ve eğlence markamızı güçlendirmektedir. Bugüne yapmış olduğumuz her şey bizleri bu noktaya taşıdı; 2005 senesinde 100 milyonun üzerinde walkman cep telefonu satışı gerçekleştirerek müzik telefonu ürün kategorisini yarattık ve şimdi de Entertainment Unlimited konsepti ile yeni bir evrenin kapılarını açarak kullanıcılarımıza eğlence deneyimlerini paylaşma konusunda sınırsız olanaklar sunuyoruz."


  Sony-Ericsson Idou multimedya telefon
  Sony Ericsson'un yeni cep telefonu 12.1 megapiksellik dijital kamerası ile daha önce hiç olmadığı gibi değerli anlarınızı fotoğraflamanızı ve tüm deneyimlerinizi paylaşmanızı sağlıyor. Telefonun dikkat çeken özellikleri arasında 12.1 megapiksel çözünürlüklü kamerası, sezgisel kullanım sunan dokunmatik fonksiyonları ve Xenon kamera flaşı yer alıyor. Telefonun tamamen dokunmatik özellikli medya menüsünden tıklayarak en sevdiğiniz video görüntüleri, TV dizilerini ve video klipleri 16:9 geniş format ekranda izleyebiliyorsunuz.


  Sony Ericsson cep telefonları
  Sony Ericsson Başkanı Dick Komiyama konu ile ilgili şunları söyledi: "Entertainment Unlimited konsepti, Sony Ericsson Walkman ve Cyber-shot kameralı telefonlar ve benzersiz servis ve uygulama entegrasyonları gibi müthiş eğlence ürünlerinin gücü üzerine yapılandırılan Sony Ericsson'un felsefesinin çekirdeğini oluşturmaktadır. Geçtiğimiz sene içerisinde duyurduğumuz pek çok stratejik girişim, bu yeni konseptin piyasaya sunulmasın çatısını oluşturmuştur ve Sony Ericsson artık Entertainment Unlimited ile yeni pazar dalgasına hazırdır."


  Sony-Ericsson Idou CyberShot
  The Sony-Ericsson Idou Cyber-Shot kameralı cep telefonu daha önce hiç olmadığı şekilde görsel iletişim sağlayarak mobil eğlenceyi kullanıcının erişimine sunuyor. Sony Ericsson Idou cep telefonu 2009 yılının ikinci çeyreğinden itibaren piyasalara sunulacak. Sony Ericsson cep telefonunun test örneği elimize geçer geçmez 12 megapiksel çözünürlüklü test ve deneme çekimlerinden oluşan fotoğraf galerisini ve teknik test verileriyle destekli kapsamlı Sony Ericsson incelemesini sizlere sunacağız.
+ Yorum Gönder