+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda Usb bağlantısı nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Usb bağlantısı nasıl yapılır
  usb bağlantısı yapmaya çalışıyorum setup la ilgili bişeyler diyor anlamıyorum ne yapmam gerekiyor 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Şimdi de USB kablo ile bağlantı kurmaya çalışalım. USB arabirimine sahip cep telefonunuzu yığın depolama aygıtı olarak veya fax/data kipinde kullanma seçenekleriniz bulunuyor. Eğer ilk seçeneği seçerseniz, hafıza kartı kendiliğinden yığın depolama aygıtı olarak tanınacak ve Windows Explorer penceresini kullanarak veri transferi yapabileceksiniz. Veriler hiçbir sınırla karşılaşmadan karşı tarafa aktarılabilecektir. Öte yandan yavaş USB 1.1 bağlantı hızı bir darboğaz teşkil etmekte. Eğer doğrudan bellekteki işlemleri kullanarak veri transferi yaparken yardımcı yazılımı açarsanız, size hiçbir uyarı veya seçenek gelmeden veri transferi yarıda kesilecektir.

  Telefon araçları yazılım USB bağlantısı ile gerçekten iyi çalışıyor. Bağlantı kurulduktan sonra aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz:

  Bu Motorola Telefon Araçları'nın (Motorola Phone Tools) ana penceresi. Tümüyle aynı olmasa da yazılımı gerçek bir V3i kullanır gibi yönetiyorsunuz.


  zil seslerini, resimleri hazırlamak ve telefonunuza transfer etmek için Multimedia Studio'yu kullanın. Burada bu yazılım ile bir resim işlenirken alınmış olan bir görüntüyü ve


  dosya tarayıcısını görüyorsunuz. Burada ise, telefon ekranında gözüken mp3 dosyalarını görüyorsunuz.

+ Yorum Gönder


usb bağlantısı nasıl yapılır