+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve Mobil Uygulama Forumunda FExplorer 1.17 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  FExplorer 1.17
  FExplorer 1.17 Hakkında Bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana FExplorer 1.17 ile ilgili bir kaç bilgi bulur musunuz?

  Symbian Cep telefonlarımıza her geçen gün biraz daha fazla şey yüklüyoruz. Çoğu durumda telefonumuzun varsayılan klasör düzenleyicisi programı ihtiyacımıza yetmemeye başlıyor. Dosya kopyalama, ad değiştirme ve hatta bir dosyanın başka bir program ile çalıştırılabilecek şekilde atanması gibi birçok Dosya Yönetimi işlemini artık işinin ehline bırakmanızın zamanı geldi.

  FExplorer, işte tam da profesyonel kullanıcıların ihtiyaçları için düşünülmüş bir program. Ücretsiz olan bu yazılım, Symbian 60 serisindeki tüm telefonlar ile tam olarak uyumlu çalışıyor. FExplorer ile normalde telefonunuzda yapamayacağınız dosya ve klasör kopyalama işlemlerini, dosya silme ve adlandırma işlemlerini, dosyayı programa atama işlemini, hafıza temizleme işlemini, BlueTooth, USB veya Kızıl ötesi ile herhangi bir dosyayı gönderme işlemini, Operatör logosu atama işlemini ve onlarca dosya yönetimi görevini, Windows Gezgini tarzı bir arabirimi sayesinde hem kolay, hem de başarıyla gerçekleştirebileceksiniz.

  Yenilikler :

  Hatalı gözüken yazı tipi ve grafiklerin düzeltilmesi
  Cep telefonunda korunan dosya ve klasörlerin üzerinde de işlem yapılabilmesi
  Her dosya uzantısı için kullanılacak varsayılan programı atayabilme desteği
  Arka plan ışığı kullanımı düzeltmesi
  Uygulamayı 3. şahıslardan korumak için şifreleyebilme imkanı
  Yeni kısayol komutları
  Her türlü dosyayı metin belgesi şeklinde düzenleyebilip kaydedebilme ve kopyalayabilme imkanı (Cep telefonunca korunuyor olsa bile)
  Hafızayı daha fazla boşaltıp (Compress Memory) yüksek işlem gücü gerektiren uygulamaları rahatlatabilme imkanı
  Telefon bilgileri gösterme desteği düzeltmesi


  Not : Yazılım her türlü Symbian 6.0 sürümü yüklü telefonlarda çalışmaktadır. Kurulum için innDireceğiniz dosya içindeki SIS uzantılı dosyayı cep telefonunuza kaydetmeniz ve kurmanız yeterlidir. Ayrıca, yeni nesil symbian telefonları için de uygulamanın şu anda 1.18 ve 1.21 beta sürümleri de mevcuttur. Üretici sitesini ziyaret ederek cep telefonunuza uygun bu betaları da deneyebilirsiniz. (Vermiş olduğumuz dosya, tüm cep telefonlarında sınırlı sürede çalışan sürümdür. Diğer beta sürümleri süre sınırlı olarak ve sadece belli model cep telefonlarında kullanılmak için tasarlandıklarından, sorunlarla karşılaşmamanız adına yayınlamayı şimdilik düşünmüyoruz)

  Sürüm : 1.17 Boyut : 118 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : (Mobil) Symbian Üretici Firma : GoSymbian
 2. Acil

  FExplorer 1.17 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder