+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Motorlu Araçlar Forumu Forumunda FORD Tourneo Connect Kombi GLX 1.8 TDCi 110 HP Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  FORD Tourneo Connect Kombi GLX 1.8 TDCi 110 HP
  FORD Tourneo Connect Kombi GLX 1.8 TDCi 110 HP Hakkında Bilgi


  Kısa bir süre önce makyajlı olarak satılmaya başlanan Tourneo Connect ailesinde, 1.8 TDdi 75 HP ve 1.8 TDCi 90 HP seçeneklerinin yanına 1.8 TDCi 110 HP’lik motor seçeneği de eklendi. Kombi GLX 1.8 TDCi 110 HP’nin 37 bin 164,85 YTL olan fiyatı “Stil Paketi” eklendiğinde 38 bin 170,53 YTL oluyor.

  Ferah iç mekan

  Tourneo Connect’in dışında yapılan değişiklikler, aracı eskisinden daha çekici hale getirmiş. Köşeli hatların aynen korunduğu araçta ilk bakışta krom kaplı radyatör ızgarası ve desensiz far camları dikkat çekiyor. İki renkli tamponlar da eskisinden farklı görünüme sahipler.

  İç mekana geçildiğinde ferah bir kokpit sizi karşılıyor. Bazı kişiler açık renkli iç mekan kaplamalarını kolay kirlenebileceği endişesiyle yadırgayacak olsa da, bu renk döşeme ve kaplamaların iç mekanı daha aydınlık gösterdiği bir gerçek. Tavandaki eşya rafı, fileler, kokpitteki dosya koyma bölümü ve geniş kapı içi cepleriyle son derece pratik bir iç mekana sahip olan Tourneo Connect GLX’in kumandaları son derece anlaşılır. Fakat cam açma düğmeleri ve direksiyonun arkasındaki müzik sisteminin kumandasının kullanımı biraz zor.

  İç mekan genişliği konusunda Doblo gibi rakipleri Connect’den biraz daha iyi olsa da bu Connect’in yetersiz olduğu anlamına gelmiyor.
 2. Acil

  FORD Tourneo Connect Kombi GLX 1.8 TDCi 110 HP isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


ford connect glx,  ford tourneo connect,  ford tourneo connect glx,  ford connect 110