+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Yahoo Messenger 9 İndir yeni sürüm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Yahoo Messenger 9 İndir yeni sürüm
  Yahoo Messenger 9 nasıl indirilir?  Yahoo Messenger kullanıcılarına müjde: Anlık ileti programının 9. sürümü hazır. İndirin, deneyin!

  Yahoo anlık ileti programının 9. sürümünü yayımladı. Program birçok yeni özellik sayesinde daha sıkı bir şekilde sosyal network'ler ve web günlükleri ile birleşiyor. Artık konuşma penceresinden resim ve video gösterme / gönderme gibi işlemler yapılabiliyor.
  Pingbox ile kullanıcılar web sitelerine bir gadget ekleyebiliyor veya bir eBay açık arttırması sırasında ziyaretçiye doğrudan irtibata geçebiliyor. Pingbox Yahoo Messenger içinde ayrı bir kişi listesi içinde bulunuyor ve buradan haberler takip edilebiliyor. Bir diğer yenilik: Buzz ve MyBlogLog gibi diğer Yahoo hizmetleri ile ağ oluşturmak mümkün. Böylece kullanıcı kişi listesindeki diğer insanların nerede etkin olduğunu görebilecek.
  TrueSwitch özelliği sayesinde Outlook, e-postalar ve sosyal network'lerde Yahoo Messenger kullanan kişileri bulabiliyor ve bunlarla irtibata geçebiliyorsunuz. Diğer yenilikleri arasında iyileştirilmiş anti-spam mekanizması, program penceresi için yeni temalar ve yeni surat ifadeleri var. 2. Acil

  Yahoo Messenger 9 İndir yeni sürüm isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder