+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Hotmail'de İstenmeyen e-postaları Nasıl Engellerim Konusunu Okuyorsunuz..
 1. By_OkT@Y
  Devamlı Üye

  Hotmail'de İstenmeyen e-postaları Nasıl Engellerim
  Hotmail'de İstenmeyen e-postalar nasıl engellenir


  Gelen e-postalarda istenmeyen bilmediğiniz yerlerden sık sık e-postalar alırsınız , bir çok reklam içerikli yada Adult sitelerden gelen bu e-postalar sizi rahatsız etmeye başlar belli bir süre sonra Hotmail kullaıncı iseniz bu istenmeyen yerlerden gelen mailleri nasıl bloke ederiz bunun hakkında blgi vermek istiyorum
  İstenmeyen e-postaları azaltmak için, belirli e-posta adreslerinden veya etki alanlarının tamamından gelen iletileri engelleyebilirsiniz (etki alanı, e-posta adresinin @ simgesinden sonra gelen bölümüdür). Engellenen iletiler hiçbir zaman hesabınıza ulaşmaz.

  1. Seçenekler sayfasına gidin.
  2. Sayfanın sol tarafındaki Posta'yı tıklatın.
  3. Engellenen Gönderenler Listenizi görüntülemek için Gönderenleri Engelle'yi tıklatın.
  4. E-posta veya etki alanı girin, ardından Ekle'yi tıklatın.
  5. Listeyi değiştirmek için Ekle ve Kaldır düğmelerini kullanın.


  Notlar

  • Aşağıdakilerden gelen iletiler engellenemez.
   • MSN Hotmail (hotmail.com)
   • MSN (msn.com)

  • Göndereni engellemek, belirli bir e-posta veya etki alanından gelen e-postalara karşı çok etkilidir, ancak size daha önce ileti göndermemiş olan adreslerden veya etki alanlarından gelen iletileri engelleyemez. Daha fazla bilgi için bkz: Önemsiz e-posta (istenmeyen posta) almayı durdurma.
  • Bir adresi veya etki alanını Engellenen Gönderenler Listesi'nden kaldırmak (veya engeli kaldırmak) için, ilgili öğeyi seçin ve Kaldır'ı tıklatın.

 2. Acil

  Hotmail'de İstenmeyen e-postaları Nasıl Engellerim isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


istenmeyen e postaları nasıl engellerim,  e postama gelen mesajları nasıl engellerim,  istemediğim e postaları nasıl engellerim,  msn de istemediğim mesajları nasıl engellerim,  hotmailime gelen mesajları nasıl engellerim,  istenmeyen mailleri nasıl engellerim