+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Msn de engelleyenleri görme 2011 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Msn de engelleyenleri görme 2011
  Msn de engelli olan kişileri nasıl görebiliriz?bir çok nedenden dolayı engellenen kişileri belli bir süre sonra engellemeden kaldırmak isteriz bu mümkün mü peki?

  Biliyorsunuz piyasada msnde sizi engelleyenleri gösterdiğini iddia eden bir sürü program ve siteler verilmektedir.Fakat msnde engelleyenleri görmenin bir yolu yoktur.
  Yine de msn de engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için internette binbir türlü öneri ve yol bulunabilir.Kimi farklı usullerde karmaşık, kimi de bir mouse tıklaması kadar basit olabilir.Bununla birlikte Microsoft gizliliği koruma konusundaki bir bug’ı ( hatayı) gidermek için gerekli güncelleştirmeyi yaptığı için ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARACAK HİÇ BİR YOL BULUNMAMAKTADIR.
  Blok kontrol aletleri, hangisini denerseniz deneyin listenizdekileri kontrol ettiğiniz zaman sadece çevrimdışı ya da sizi engellemiş olarak tanımlamaktadırlar.

  Dahası Online Block Checker’ları kullanmamanız şiddetle tavsiye edilir.Bu gibi siteler mail adresinizi ticari amaçlı, reklam mail listeleri oluşturmak için hazırlanmış tuzak listelerdir.Tek amaçları SPAM mail yollamaktır.

  Engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için en uygun yol sosyal ilişkilerinizi kullanmak olabilir. Ailenizden biri veya yakın bir arkadaşınızın sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyi listesinde bulunduran birine sormanız en uygun yöntemdir.Sizde kapalı görünürken onda çevrim içi veya çevrim dışı olmadığını sorarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

  Sonuç olarak ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ GÖSTERECEK HERHANGİ BİR PROGRAM MEVCUT DEĞİL.
  Ne herhangi bir siteye mail adresinizi ve şifrenizi girin ne de bu tür programlar kullanarak bilgisayarınıza potansiyel virüs,trojan almayın. 2. Acil

  Msn de engelleyenleri görme 2011 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder