Konu Kapatılmıştır
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda msn em açılmıyor acil yardım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. fbauk3
  Emekli

  msn em açılmıyor acil yardım
  msn açılma da sorun oluştuğu zaman ne yapılması gerekir?

  Messenger oturumu açamıyorsanız, Messenger'daki bağlantı ayarları (Internet bağlantınızla ilişkili ayarlar.) Windows Live ID veya Microsoft .NET Messenger Hizmeti hizmetine bağlanmanızı önlüyor olabilir. Messenger Bağlantı Sorun Gidericisi çoğunlukla bu sorunları bulabilir ve düzeltebilir. Messenger bir bağlantı sorunuyla karşılaştığında Bağlantı Sorun Gidericisi otomatik olarak başlatılır. Bağlantı Sorun Gidericisini kullanmamayı seçerseniz veya sorun giderici sorununuzu çözemezse, aşağıdakini deneyin:

  1. Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın. (Konuşma penceresinin tepesinde menü çubuğu görüntülenmiyorsa, pencere çerçevesi gizlenmiş olabilir. Çerçeveyi geri yüklemek için pencerenin sol üst köşesindeki düğmesini tıklatın veya ALT tuşuna basın.)
  2. Sol bölmede Bağlantı'yı tıklatın.
  3. Bağlantı Ayarları'nın altında Gelişmiş Ayarlar'ı tıklatın.
  4. Ayarlar iletişim kutusunun HTTP Proxy bölümünde Sına'yı tıklatın. Sınama sonuçları Bağlantı Sınayıcı iletişim kutusunda görüntülenir.
  5. Sınama tamamlanınca Tamam'ı tıklatın.
  6. İsteğe Bağlı: Sorun giderme sırasında Müşteri Desteği'ne daha fazla bilgi sağlamak için, Messenger'ın oturum açma işleminizi günlüğe kaydetmesine izin verin. MSN bağlantı sorununuzu gidermek için bağlantı günlüğünü kullanabilirsiniz. (Müşteri Desteği'ne başvurmanız gerektiğinde bu günlük çok yararlı olur.)
  MSN Messenger Ayarları'nın altında Bağlantı sorunlarının giderilmesine yardımcı olması için sunucu bağlantılarımın günlüğünü kaydet onay kutusunu işaretleyin.
  7. Tamam'ı tıklatın ve ardından bir kez daha Tamam'ı tıklatın.
  8. MSN Messenger'da oturum açmayı yeniden deneyin. 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Silip yeniden kurmayı dene, sildikten sonra pc yi yeniden başlat ki tüm dosyalar silinsin, genelde bu sorun plustan kaynaklaniyor, plus kullanmiyorsanız yeniden yüklemeyle sorun geçer umarım,
 3. fbauk3
  Emekli
  nasıl yeniden kurcam deteyalı anlatırmısınız
 4. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Bilgisayarım, program ekle kaldır ordan msn yi kaldırın, pc ye resset atın, ve yeniden kurun, setup sizde yoksa msn bölümde istediğiniz sürümde msn var, örneğin http://www.alasayvan.net/forum/msn_l...son-t8692.html bunu indirin kurun.. veya daha yüksek sürüm isterseniz msn bölümünde mevcut..

 5. fbauk3
  Emekli
  tamam saol bi deniyim bakiiimmmmmmmm

 6. BeLa_12
  Devamlı Üye
  Eğer Bir Hata Resmi Çıkıyorsa Onar Dügmesine Basın O Kendi Kendini Onarır.
  Eğer Olmadıysa Proxy Sunucusunu Denetleyin.
  Buda Olmadıysa Msnin Şifresini Doğru Girdinizmi Ona Bakın.
  Buda Olmassa Msni Değiştirmeniz Gerekicektir.

  Sanırım Sizin Sorununuz Başka

Konu Kapatılmıştır