+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Müzik Sanatçıları Forumunda Serdem Coşkun - Kimdir Kısaca hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Serdem Coşkun - Kimdir Kısaca hayatı

  Serdem Coşkun Hakkında Bilgi

  serdemcokun2.jpg
  (Kendi ağzından)
  1970 li yillarin ortalarinda dogdum ben.. Yil hesabinin da cok onemi yok benim icin.. Ama seviyorum dunyaya geldigim ayi ,,Mayis ayi cicek ayi sicak ayi ne biliim Mayis ismini de seviyorum ben.. Inisli cikisli ; parali parasiz zamanlarim oldu.. Bi ailenin ikinci kiz cocuguyum ve son.. Tovbe etmisler benden sonra ; baska cocuk yok yani..
  Her zaman samimiyetten yana oldugum icin simdi burda sizlere filanca yilda soyle boyle dogmus diye yazmayi tercih etmedim.. Bi tek goz temasimiz eksik kalsin bu sanal ortamda ama gerisi hep icten hep bizden olsun istiyorum.
  Siirli sarkili okul yillarinin ardindan ; cok erken yasta radyoculuga atildim ben ve hemen ardindan tv ..Soz ve muzik anlaminda muzik piyasasinda var olmam ALCAK adli eserimin dikkat cekmesi ile oldu..
  Ardindan gelen diger sarkilari ki tek tek saymayacagim,,,,,Bana benim gibi olan gelsin diyorum
  Kimisi diyor ki cok acitasyon kimi diyor ki yok boyle birrseey mukemmell
  Yani sarkilarim icin..
  Ne diyeyim..,,Nefes aldigim muddetce varolmaya calisacagim ama SARKILARIMLA..
  Size gelince ; INSAN KENDINI SEVMEZ MI?
  SIZ BENSINIZ BEN
  YUREGINIZDEN OPUYORUMMM
  ---
  Süper FM’in kurucularından ve özel televizyonların ilk sabah spikerlerinden olan Sanatçı Serdem Coşkun, magazin dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Üç tane müzik albümü olan Coşkun, beste, söz ve müzik yazarlığı da yapıyor. Serdem Coşkun, yakında. Sinekli Bakkal dizisinde laz kızını canlandıracak. Böylece oyunculuk yeteneğini de gözler önüne serecek.
 2. Ziyaretçi

  harika bir sesiniz,ve cok güzel yüzünüz bu dünyada ve öbür dünyada her sey gönlünce olsun
+ Yorum Gönder


serdem coşkun,  serdem coşkun biyografi,  serdem coşkun kimdir,  serdem coskun ,  serdem coskun kimdir,  serdem coşkun vikipedi