+ Yorum Gönder
Bilgi Arşivi ve Nedir Ne Demektir Forumunda Gölcük gölü bolu orman genel müdürlüğü konaklama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Gölcük gölü bolu orman genel müdürlüğü konaklama

  BOLU ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  Gölcük Gölü Orman Genel Müdürlüğünü Konaklama
  Yedigöller Milli Parkı sahası içinde, villalardan oluşan 31 yataklı bir dinlenme tesisi var. Bunlardan beş tanesi dört yataklı bungalov, iki tanesi misafirhane üç ve dört yataklı. Yedigöller Milli Parkı Sahası, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü�ne bağlı, Bolu İl Çevre ve Orman Müdürlüğü sorumluluk sahası içinde bulunuyor.
  Sınırlı kapasiteye sahip tesiste kalabilmek için Merkezi Ankara’da bulunan Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü‘nde görevli Mine Hanım veya Salim Bey’e rezervasyon yapmak gerekiyor.
  Tel: 0(312) 207 61 25
  Rezervasyon için konuklar, gidecekleri haftanın başında Cumartesi, Pazar için telefon ediyorlar ve beklemeye başlıyorlar. Perşembe müracaatlarına geri cevap alıyorlar. Konaklamada öncelik teşkilat mensuplarına verildiği için eğer yer varsa cevap olumlu oluyor. Konaklama için oda başı fiyat uygulanıyor, 70 YTL ye ilave olarak %18 KDV ödeniyor. Konuklar yiyeceklerini kendileri beraberlerinde getiriyorlar. Buzdolaplı, tüplü mmutfakta yemeklerini kendileri pişiriyorlar. Konaklama tesisinin bakımı, temizliği için 0(374) 215 36 13 bilgi alabilirsiniz. (Konuklar beraberlerinde çarşaf da getirmeleri gerekiyor).

  Öte yandan, Bolu’ya 15 km. uzaklıkta, Ankara-İstanbul yolu üzerinde bulunan Koru Otel, 128 odasındaki 270 yatağıyla ve tüm üniteleriyle yıl boyu hizmet veriyor.
  Tel: (0-374) 215 25 28
  Abant yol ayrımından 3 km. içeride bulunan Petro Club Abant Bey Yaylası Apart Otel. Petro Club’ta 50 apart 250 yatak mevcut.
  Tel:(0-374) 225 23 61
  Abant gölü kıyısı Abant Palas ve Büyük Abant oteli alternatifler olabilir.
  Bolu içinde kalmak isteyenler de üç yıldızlı Köroğlu Otel veya Yurdaer Otel ile irtibat kurabilirler.

  Köroğlu Otel
  Tel: (0-374) 212 53 46

  Yurdaer Otel
  Tel: (0-374) 215 29 03
 2. Ziyaretçi

  Öncelikle sizle teşekkürü bir borç bilirim insan oğluna doğayla başbaşa birgün geçirmefırsatı tanıdığınız için internetten rezervasyon yapılırsa güzel olacağını düşünüyorum
 3. Ziyaretçi
  Mükemmel bir doğa harikası yer sizlere insanlara doğayı sevdirmek adına yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim
+ Yorum Gönder


bolu gölcük orman bakanlığı misafirhanesi,  abant orman bakanlığı misafirhanesi,  gölcük orman bakanlığı misafirhanesi,  bolu gölcük orman bakanlığı misafirhanesi telefon,  gölcük gölü orman bakanlığı misafirhanesi ,  gölcük devlet konukevi