+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network & İnternet Forumunda AirTies'dan kota ölçen ADSL modem Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  AirTies'dan kota ölçen ADSL modem

  AirTies'dan kota ölçen ADSL modem hakkında bilgi


  AirTies ürün portföyüne yeni giren RT-204 otomatik kota ölçme özellikleri ile piyasaya sunuluyor.
  Güvenli ve kesintisiz İnternet erişimi sağlayan RT-204 ADSL2+ 1 Port modemin aylık download-upload miktarlarını ölçen ADSL sayacı sayesinde, limitli ADSL kullanıcılarını sürpriz faturalardan kurtarıyor. Tüm AirTies teknolojilerini içinde barındıran RT-204, mesh teknolojisine sahip olup. AirTies’ın erişim noktası cihazlarını kullanarak, kapsama alanınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.
  RT-204’ün özellikleri bununla sınırlı değil. Kablolu modem ya da birden fazla bilgisayar kullananlara yüksek hızda İnternet ayrıcalığı sunan RT-204, istenmeyen kullanıcıların ağınıza bağlanmasını engelleyen otomatik kablosuz şifreleme özelliğine sahip.Tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi sesli ve görüntülü animasyonlar ile kolay kurulum özelliğine sahip olan RT-204, Otomatik Yazılım Güncelleme özelliği ile modeminizin güncellemeleri otomatik olarak yapılıyor. Böylece modeminizden maksimum performans almanızı sağlıyor. Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilen RT-204 modem, 3 yıl genişletilmiş AirTies garantisi, 7:24 teknik destek gibi, AirTies’ın diğer ürünlerinde bulunan özelliklere sahip.
 2. Acil

  AirTies'dan kota ölçen ADSL modem isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


airties kota sorgulama,  airties modem kota sorgulama,  kota sorgulama airties,  airties kota sayacı,  modemden kota sorgulama