+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network & İnternet Forumunda Arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. chalo
  Üye

  Arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor
  Arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor


  Bu tür bir kısıtlamanın Facebook’ta olmadıgını sanıyorum.
  Yeni Çözüm: Arkadaş listenizi kimsenin görmesini istemiyorsanız. Facebook’a giriniz. Sağ üstteki “Privacy” e tıklayınız. Burası her türlü bilgilerinizi kısıtlama sayfasıdır. Önce hiç arkadaşınız olmayanların Profilinizi görmemesini engelleyelim. Bulunduğumuz “Privacy” sayfasında “Profile” ın sağ tarafındaki “Edit Settings” e tıklayınız.

  Kutucukların içinde seçebileceğimiz 3 seçenek var. En üstten alta “Bütün Network’lerim ve Bütün Arkadaşlarım” , “Network’lerimden bazıları ve Bütün Arkadaşlarım” , “Sadece Arkadaşlarım”. Siz burada istediğiniz yerleri “Only My Friends” olarak seçiniz ve En alttaki “Save” e tıklayın. Böylece arkadaş olmadığınız kişiler orada seçtiğiniz yerlerdeki bilgileri göremeyecekler. O liste aşağı doğru uzun ama “Privacy” mantığı bu. Eğer arkadaşlarımızında Arkadaş listemizi görmemesini istiyorsak.

  17. Sorunun cevabındaki işlemleri limitlemek istediğiniz her üye için yapınız. Arkadaş listenizin görünmemesi için “Friends” in yanındaki kutucuğu boş bırakınız. 2. Acil

  Arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor,  facebookta arkadas listemi kimsenin görmemesi için ne yapmam gerekiyor