+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Öğrenci Yurtları Forumunda Şahin Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Şahin Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında
  Şahin erkek Öğrenci yurdu hakkında kısaca 2. Harbikız
  Devamlı Üye

  Şahin erkek Öğrenci yurdu hakkında bilgiler


  Özel Şahin Erkek Öğrenci Yurdu, kapılarını misafir öğrencilerine 2006-2007 öğretim yılında açmıştır. Çağdaş, yenilikçi, ilkeleri olan genç bireyler yetiştirmek için, yurt sektörüne firma olarak adım attık.


  Nihai amacımız ve hedefimiz çalışkan ve başarılı bireyler yetiştirmede rol oynamak. Binamızın sahip olduğu geniş alan sayesinde bir çok aktivite imkanını siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.


  Yurdumuz 1.500 m2 kapalı olmak üzere zemin + 2 kat olarak inşa edilmiştir. Geniş alanımız sayesinde 110 kişilik öğrenci konaklama kapasitesinede sahibiz aynı zamanda. Ailelerin gözlerinin arkada kalmayacağı, çocuklarının huzurlu ve güven içerisinde yaşayabilecekleri, eğitim hayatlarını sürdürebilecekleri sıcak bir ortam meydana getirdik. Sizler tarafından tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biriside bu.


  Güleryüzlü yurt çalışanımız ve güçlü iletişim yetilerine sahip yurt yönetimi, öğrencilerin sorunları karşısında problem çözücü bir rol oynuyor. Öğrencilerimizin istek ve arzuları bizler için önemli, zira kuruluşumuzun sebebi siz öğrenciler, yani geleceğimizsiniz.


  Yurdumuz da 1,2,3,4,5 kişilik oda opsiyonları bulunmaktadır. Toplamda 41 odamız bulunmakta ve bütün odaların içerisinde WC, banyo, internet hizmeti, telefon, TV anten yer almaktadır. Ayrıca her öğrencimize özel odalarımızda baza, dolap, çalışma masası ve sandalye vardır.


  Boş zamanlarınızda ya da yoğun vize – final haftaları sonrası değerlendirebileceğiniz TV salonu ve internet cafeye sahibiz. Ders çalışma zamanlarında kullanımıza açık etüt odası ile derslerinize çalışabilir, birbirinden lezzetli yemeklerin çıktığı yemekhanemizde keyifle yemeğinizi yiyebilirsiniz.


  Şahin Erkek Öğrenci Yurdu Adapazarı otobüs terminali (Eski Terminal) ve Devlet Hastanesinin hemen yanında yer almaktadır. Yurdumuzun önünden geçen tek vasıta ile şehir merkezine inebilir, hastane önünden kalkan araçlarlada kampüsünüze ulaşabilirsiniz.
+ Yorum Gönder