+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Twitter e Nasıl sayfa açılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Twitter e Nasıl sayfa açılır
  Twitter e Nasıl sayfa açılırTwitter e Nasıl sayfa açılır 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Twitter’da yer almaya karar verdiniz. En önemli adımı attınız. Şimdi kısa süren bir kayıt işlemiyle Twitter üyesi olma zamanı. Twitter’ın basitliği üye olma adımında bile kendisini gösteriyor. Uzun uzun formlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Geçerli bir ad, daha önce alınmamış bir rumuz, iyi seçilmiş bir şifre ve e-posta adresi işi bitiriyor. Bu arada hemen hemen her formda görmeye alıştığımız güvenlik kontrolünden de geçmeniz gerekiyor. Bu arada Twitter “Full Name” ve “Username” alanlarına gireceğiniz verilerde Twitter kelimesinin geçmediğine dikkat edin. Biz yazdık daha sonra uyarı mesajıyla karşılaştık.
  “Create my account” butonuna tıkladıktan sonra karşımıza çıkan sayfada Yahoo, AOL ya da Gmail e-posta hesaplarınızda bulunan kişi listelerinin Twitter’a aktarılmasını isteyip istemediğiniz soruluyor. Eğer bu posta hesaplarınızda yer alan kişilerin Twitter hesabı varsa o kişileri kolaylıkla takibe alabiliyorsunuz. Bu adımı atlamak için altta bulunan “Skip this step” bağlantısına tıklayabilirsiniz.


  Bir sonraki adımda ise Twitter size takip edebileceğiniz birtakım kişilerin hesaplarını sunuyor. Bunlar alanlarında ünlü kişiler. Ancak çoğu ABD’de nam salmış, tanımayabilirsiniz. Bu nedenle kutucukları boş bırakıp bu kişileri takip etmemek en iyisi. İster bu yolla “Finish” butonuna tıklayın. İsterseniz doğrudan alttaki “Skip this step” bağlantısına tıklayın. Biz göstermek açısından hepsini takibe aldık ve şu anda 14 kişiyi takip ediyor görünüyoruz.


  Ve sonunda Twitter hesabımızı açtık. Karşımızda Twitter ana sayfamız. Takip ettiğimiz kişilerin yazdığı mesajlar alt alta görüntüleniyor. Eğer siz bir mesaj yazmak isterseniz, üstte yer alan kutucuğa 140 karakteri geçmemek kaydıyla mesajınızı yazabilirsiniz. Twitter’a hoşgeldiniz!!!
 3. Ziyaretçi
  Twitter e Nasıl sayfa açılır

  Teşekkürler
 4. Ziyaretçi
  Twitter Hesabı Nasıl Açılır, Twitter Kaydol Anlatım

  Sosyal ağlardan en günceli Twitter hesabını nasıl açacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman yazımızı dikkatlice takip edin. Twitter Hesap Aç çok kolay …

  Twitter hesabı açmak istiyorsanız öncelikle Twitter .com sitesine girin. Daha sonra Twitter’ de yeni misin isim ve başlığı altında yer alan formu eksiksiz doldurun. Kullanıcı adına istediğiniz bir isim girin, twitter adresinizin bağlı olmasını istediğiniz bir e-posta adresi girin. Bir şifre oluşturun ve kaydol seçeneğine tıklayın. Adresininiz ilk ayağı tamamlandı.

  Twitter hesabınızın onaylanması için Mail adresine gereksinimiz var. Bu kısımın ardından Twitter’a bugün katıl başlığı adı altında bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve Hesabımı oluştur’a tıklamanız yeterlidir.

  Artık sizinde bir Twitter hesabınız var. Twitter hesabınızı ilk oluşturduğunuz sırada e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderilmiştir. Mail kutunuzu kontrol edin ve bu kodu buluğ ona tıklayın böylece Twitter hesabızı artık kullanabilirsiniz.

+ Yorum Gönder


twitterda sayfa açma,  twitter da sayfa nasıl açılır,  twitter da nasıl sayfa açılır,  twitter sayfa açma,  twitter da sayfa nasıl kurulur,  twitter da grup nasıl kurulur