+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Avea kampanyaları her yöne Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Avea kampanyaları her yöne
  aveanın kampanyaları her yöne hangileridir. 2. Ziyaretçi

  avea kampanyaları her yöne


  Avea Baharda Yükle Kazan Tarifesi`ne kayıt olan müşteriler ilk 6 ay boyunca; her 30 günde bir tek seferde yapacakları 20 TL ve üzeri yüklemelerinden yurt içi her yöne 300 dakika kazanacaklardır ve tarifenin dakika ücretlendirmesi ise yükleme şartsız her yöne dakikası 40 kuruş olacaktır. İlk 6 aydan sonra ise, 20 TL ve üzeri yüklemelerde tarifenin dakika ücretlendirmesi her yöne 10 dakikası 50 kuruş, 20 TL`nin altındaki yüklemelerde ise her yöne dakikası 40 kuruş olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.

  - Avea Baharda Yükle Kazan Tarifesi`ne; Numara Taşıma, Yeni Abonelik ve Faturalıdan Faturasıza geçiş yollarıyla kayıt olunabilecektir. Diğer bireysel faturasız tarifelerden, tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Avea`nın bireysel faturalı tarifelerden Baharda Yükle Kazan Tarifesi`ne geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL`dir.

  - Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır; özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Söz konusu hediye dakikalar 3. kişilere devredilemez ve transfer edilemez.

  - Avea Baharda Yükle Kazan Tarifesi`ndeki müşteriler, Avea`nın numara taşıma kampanyalarından, dakika içeren paketlerinden (Örn. Genç Paket, Bal Paket, vb.), aran-kazan kampanyalarından ve Lira Paylaş servisinden faydalanamazlar.

  - Avea Baharda Yükle Kazan Tarifesi`ndeki müşteriler, hediye dakikalarını sorgulamak için KALAN yazıp 3060`a ücretsiz mesaj gönderebilirler.
+ Yorum Gönder