+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Meryem ana evi giriş ücreti, selçuk meryem ana giriş ücreti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Meryem ana evi giriş ücreti, selçuk meryem ana giriş ücreti
  meryem ana evi giriş ücreti, selçuk meryem ana giriş ücreti 2. Asel
  Bayan Üye

  Meryem ana evi giriş ücreti, selçuk meryem ana giriş ücreti


  meryem-ana-evi-giri-creti-sel-uk-meryem-ana-giri


  Ziyaret edilmesi gerekn bir yer olmanın dışında Meryemana Evi'nin bulunduğu Bülbül Dağı'na çıkan yol da tam bir motorcunun isteyeceği gibisinden. Tamamen virajlarla dolu bir 6 kilometre sürdükten sonra ancak buraya ulaşabiliyorsunuz. Çıkması ayrı bir güzel, inmesi ayrı bir güzel.

  Bu yollardan, yolun Zumo üzerindeki haritasından ve Selçuk'tan görünümler


  Kıvrıla kıvrıla, 3 sene evvel yanmamış olsa daha da fazla çam ağaçlarının bulunduğu bir yol sonrasında sizi giriş kapısı karşılıyor. Bülbül dağı bir Milli Park ve giriş, ücrete tabi. Ben bir seyahat acentesi sorumlu müdürü olduğum için (hem de her sene Meryemana Evi'ne 10.000'e yakın turist gönderen) ücretsiz girdim. Yabancı ziyaretçiler giriş için 15 TL ücret ödüyorlar. Türk ziyaretçiler için ise 5 TL civarında. Ama anlaşıldığı kadarı ile bu para bu bölgeye girmek için Selçuk belediyesi tarafından alınan br ücret ve sadece belediyeye gidiyor. Bu yüzden de içeride kiliseye yardım için bunu açıklayan bir tabela koymuşlar. Bana biraz ironi gibi geldi..

+ Yorum Gönder


meryem ana giriş ücreti 2013,  meryem ana evi giriş ücreti 2013,  meryem ana giriş ücreti,  meryem ana evi giriş ücreti,  meryem ana giris ucreti,  meryem anaya giriş ücreti