+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Shoppig Tv iade işlemi hakkında Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Shoppig Tv iade işlemi hakkında
  Öncelikle yazım biraz uzun, ama bunları yazmazsam konu anlaşılmaz!!!!


  Yaklaşık 3 ay kadar önce Samsung marka cep telefonunu Shoppig Tv televizyondan kredi kartıyla taksitle aldım. telefon elime geçtikten sonra kullanmaya başladım, ancak bana faturada göndermediler. kullandığım süre içerisinde bataryası yeni olmasına rağmen 2 gün olmadan bitmeye başladı. bende shopping tv'yi aradım, bana yetkili servis olan genesis iletişim isimli şirketi aramamı söylediler. serviste yetkili olduğunu öğrendiğim Gökhan beye durumu anlattım. Bana yeni bir batarya yolladılar. Ancak sorun yine çözülmedi, bu bataryada 2 gün olmadan bitiyor, şarj etmek gerekiyordu. Durumu servisdeki Gökhan beye tekrar ilettim. Telefonu göndermemi istediler. Bende cep telefonunu bana gönderdikleri şekilde genesis şirketine gönderdim.
  Daha sonra aradığımda Gökhan bey telefonda hata olduğunu söyledi. telefonu değiştireceklerini belirttiler. bu ara aradan yaklaşık bir aya yakın süre geçti. telefonum gelmedi bu süre içerisinde servisi aradım ve burada çalıştığını öğrendiğim Barış isimli beyfendi ve Gökhan bey, ellerinde telefon olmadığını, gelince göndereceklerini söylediler. Daha sonra telefon geldi. Ben yeni telefon beklerken, benim gönderdiğim telefonu geri gönderdiklerini, üstelik ekranının çıkık olduğunu kargoyu açtığımda gördüm. sanki dalga geçer gibi al sana telefon der gibiydiler. servisi tekrar aradım ve durumu anlattım. tekrar telefonu gönderdim.
  Aradan 2 hafta geçmeden yeni bir telefon geldi. sevinçle sim kartımı takdım. ancak telefondan arama yapamadım. sınırlı operatör. acil aramalar için diye uyarı verdi. hevesim kursağımda kaldı. shoping tv'yi aradım. buradaki operatöre durumu anlattım. bana telefonu televizyonun çözüm merkezine göndermemi söylediler. baştan buraya göndermem gerekiyormuş. 444 60 70 de çalışan operatörler şikayet ve sorunlarla nasıl ilgileneceğini bilmiyormu, her aradığımızda farklı biri çıkıyor ve farklı şeyler söylüyor.
  Telefonu televizyonun adresine kargoyla gönderdim. yaklaşık 1 ay kadar önce, belkide daha fazla. arada televizyonun operatörünü arıyorum ve bana telefonumda sorun olduğunu paramın iade edileceğini, telefonuma mesaj geleceğini söylediler. hala paramın iade edilmesini bekliyorum. bu arada bütün bu kargoların parasınında benim cebimden çıkması cabası, bunuda benim ödemem gerektiğini söylediler.
  Bununla ilgili olarak shopping tvnin operatör kayıtlarında arama ve konuşmalarım vardır.
  Paramın neden yatırılmadığının sebebini ve bir an önce yatırılmasını istiyorum.  Özlem SARIGAN 2. Asel
  Bayan Üye

  Shoppig Tv iade işlemi hakkında  Shopping Tv ile ilgili soru ve düşüncelerinizi iletmek mi istiyorsunuz? Bize ulaşmak için..

  Adres : Huzur Mahallesi Gonca Sokak No:3 34396
  Seyrantepe - Şişli / İstanbul
  Telefon : 444 60 70
  Faks : +90 212 289 87 72
+ Yorum Gönder