+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Karınca yumurta yağı ne için kullanılmaktadır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Karınca yumurta yağı ne için kullanılmaktadır
  Karınca yumurta yağı ne için kullanılmaktadır 2. Asel
  Bayan Üye

  Karınca yumurta yağı ne için kullanılmaktadır

  Karınca yumurta yağı

  Osmanlı Döneminde Haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları yöntem olarak bilinen karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.Çağımı z kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

  Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir.

  Karınca Yumurtası Yağı, geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız , iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür.Yeni doğan bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesini tamamen geçiren karınca yumurtası yağı , yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ile de istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.  Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden


  Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur. temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden kurtulmuş olursunuz.
  Karınca Yumurtası Yağı

  Karınca Yumurtası Yağının hiçbir yan etkisi yoktur. Bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

  Yüzünüz dahil vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz. Yüzlerinizdeki Tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

  Karınca Yumurtası Yağının Kullanımı
  (Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

  Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.
  Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler yok olur.
  Uyarılar

  Karınca Yumurtası Yağını Kullanmadan Önce Okuyun:

  Karınca Yumurtası Yağınının hiçbir yan etkisi yoktur, bundan dolayı yüzünüz de dahil olmak üzere vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe Karınca Yumurtası Yağı ile kurtulmanız artık mümkün.

  Tüyleri aldıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş yaparak veya tahriş olan alanı soğuk suyla yıkadıktan sonra bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın.Unutmayı n Karınca Yumurtası Yağı tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.
+ Yorum Gönder