+ Yorum Gönder
Eğitim Arşivi ve Okul ve Eğitim Forumunda çorek otu çörek otunun cinsel güce faydası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  çorek otu çörek otunun cinsel güce faydası
  çörek otunun cinsel güce faydası 2. HAYAT
  Devamlı Üye

  MACUNUN İÇERİĞİNDE YER ALAN BAZI ŞİFALI BİTKİLER ;


  Macunun yapımında, Anason, arı sütü, bal, besbase, çörek otu, damla sakızı, darıfülfül, defne tohumu, dut pekmezi, eğir kökü, günlük, giseng, halile, hardal, havlıcan, ısırgan otu tohumu, kakule, karabiber, kebabiye, kekik, kereviz tohumu, kişniş, kitre, kuşburnu, hindistancevizi, karanfil, soğan tohumu, tarçın, vanilya, zencefil ve zerdeçel gibi şifalı ve etkinliği kanıtlanmış pek çok şifalı bitki ve madde kullanılmış. Faydalarına gelince ;
  iŞTAHSIZ ÇOKCUKLARDA İŞTAH AÇAR : İştah açıcı, gaz söktürücü, sancı giderici, uyku verici, kemik gelişimini hızlandırıcı, öksürük kesici, vücut direncini arttırıcı, hücre yenileyici, zayıflık ve halsizlik giderici, hafıza güçlendirici, antioksidan etki, vücudun ihtiyacı olan vitamin ve proteinlerin maksimum düzeyde karşılanmasıGİBİ pek çok faydası bulunan bu macunu, bir çocuk hekimine danışarak, çocuklarınıza verebilirsiniz.
  ERKEKLERDE KUVVET VERİCİ VE CİNSEL GÜÇ ARTIRICI : Bu macun erkeklerde cinsel gücü artırır ve kuvvet verir. Fakat iştah açacağından kilo aldırma riski vardır. Cinsel yönden faydaları ;cinsel isteksizliği giderici, erken boşalmayı giderici, bel soğukluğunda iyileştiricidir. Ayrıca; idrar yolu enfeksiyonlarında faydalı , sporcuların kısa sürede beslenmelerini sağlayıcı, tansiyonu düzenleyici, kalbi güçlendirici, sigara öksürüğü ve balgam sökücüdür.
  KADINLAR İÇİN FAYDALARI : Çocuklar için olan etkilerden farklı olarak kadınlarda, adet düzenleyici, gebelik sürecinin sağlık seyri, doğum sonrası akıntıları düzenleyici, menopoz döneminin rahat geçmesi, cinsel gücü artırıcı, emzirme döneminde süt arttırıcı, ağız kokusu bulantı ve kusmayı giderici, stres ve sinir giderici, kansızlığı giderici, romatizma ve enflamasyonu tedavi edici.
+ Yorum Gönder


çörek otunun cinselliğe faydaları,  çörek otunun cinsel güce faydaları,  çörek otu cinsellik,  çörek otunun cinsel faydaları,  çörek otunun cinselliğe faydası,  çörek otu ve cinsel güç