+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Okullarımız Forumunda İnönü İlköğretim Okulu Bilgileri Gölbaşı Ankara Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  İnönü İlköğretim Okulu Bilgileri Gölbaşı Ankara
  İnönü İlköğretim Okulu Bilgileri Gölbaşı Ankara  Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Gölbaşı'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Inönü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Inönü İlköğretim Okulu Resimleri - Inönü İlköğretim Okulu Hakkında


  Inönü İlköğretim Okulu Ankara Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Inönü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Inönü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Inönü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Inönü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANKARA / GÖLBAŞI

  Adı: INÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Bahçelievler Mah. Gölbaşı/Ankara

  Telefon Numarası: 3124841119

  Faks Numarası: 3124840921

  Web Adresi: Bilgi Yok


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz. 2. Fatma
  Administrator

  Ankara Türkiye'nin coğrafi merkezine yakın olduğu için, hem konum hem de işlev itibariyle Türkiye'nin kalbi benzetmesi yapılır. Gölbaşı daha önce Örencik Köyüne bağlı Gölhanı adı ile anılan bir mahalleydi. Ankara ilinin göller bölgesidir.Bölgede Mogan ve Eymir gölleri bulunmaktadır. Göbaşı’nda Mogan Gölü çevresinde yetişen bir endemiktir. Sevgi Çiçeğinin çiçeklenmesi Nisan ayının son haftasından başlayıp, Temmuz ayının ilk haftasına kadar devam eder.
+ Yorum Gönder


ankara gölbaşı inönü ilköğretim okulu öğretmenleri