+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Okullarımız Forumunda Bahçecik İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Bahçecik İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli
  Bahçecik İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

  Bahçecik İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bahçecik İlköğretim Okulu Tarihçesi:

  Okulumuz ilk olarak 1927 yılında ilkokul olarak eğiitim ve öğretime başlamıştır. 1971 yılında da ortaokul hizmete açılmıştır.
  1998 yılında İlköğretimin 8 yıla çıkarılmasıyla birlikte Bahçecik İlkokulu ve Bahçecik Ortaokulu birleştirilerek, Bahçecik İlköğretim Okulu olarak eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdürmektedir.
  Okulumuz iki ayrı binada hizmet vermektedir. Ana binamız eski ortaokul binasıdır. Buna ek olarak 2001 yılında ana bina bahçesine ek bina yapılmıştır. 2003 yılında da okulumuz bahçesine Çok Amaçlı Salonumuz inşa edilmiştir.

  Bahçecik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / İZMİT
  Adı: BAHÇECİK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: KILIÇARSLAN MAH.HURRİYET CAD.NO:168 BAHÇECİK İZMİT
  Telefon Numarası: 2623422007
  Faks Numarası: 2623422008
  E-mail Adresi:
  Web Adresi: -

  Bahçecik İlköğretim Okulu Resimleri:
  baheciklkretimokulubilg.jpg
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Bahçecik ilk öğretim okulu ; Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. 1927 yılında ilk defa ilk öğretim okulu olarak eğitim vermeye başlamıştır.
+ Yorum Gönder