+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve Operatörler Forumunda Bluetooth aracıyla ile internette girme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Bluetooth aracıyla ile internette girme
  Bluetooth aracıyla ile internette girme ile ilgili bilgi

  Benim bluetooth aracılığı ile internete bağlanmam gerekiyor arkadaşlar bana nasıl bağlanacağım hakkında bilgi verir misiniz?

  My Bluetooth Placesı çift tıklayın bluetooth bağlantısı eklemek için add bluetooth connection ı tıklayın ve dial-up networking seçeneğini işaretleyin kurulum sihirbazı otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.karşınıza çıkan pencerede pin code bölümüne kendi belirleyeceğiniz bir şifre girin ve next butonuna basın. Daha sonra telefonunuzda bağlantı kurulsun mu? şeklinde bir mesaj belirecektir. Bu mesajı onayladıktan sonra karşınıza şifre bölümü çıkacak. Buraya bilgisayarınızda girdiğiniz rakamlardan oluşan şifreyi giriniz.

  Telefonda şifreyi onayladıktan sonra bilgisayarınızda finish deyip ekranı kapatın.Sizin belirlediğiniz isimde klasör oluşur. Entire Bluetooth neighborhood ikonunu çift tıkladıktan sonra telefon cihazını belirten ikonu karşınıza çıkar. Bu ikonun altında da “Dial Up Networking” ikonunu çift tıklayın. Daha sonra telefonunuzda “bağlantı kurulsun mu” şeklinde bir mesaj belirecektir.

  Mesajı onayladıktan sonra internete bağlanabilmeniz için “Kullanıcı adı” ve “Password” bölümü ekrana gelecektir. Burada sadece servis sağlayıcınızın verdiği numarayı (Nokia marka cep telefonu için *99#, Sony-Ericsson marka cep telefonu için *98*.#) “Dial” kısmına yazmanız yeterli olacaktır.
 2. Acil

  Bluetooth aracıyla ile internette girme isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder