+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda metin 2 karakterler ve çeşitli 3D resimler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  metin 2 karakterler ve çeşitli 3D resimler
  metin 2 karakterler ve çeşitli 3D resimler

  Metin2 dünyasinda iki farkli irksal yetenek arasinda seçim yapan dört çesit Karakter vardir.

  Savasçı


  Yakin dövüs silahlari ve zirhlari sayesinde Savasçilarin birincil gücüdür. Üztün bir fiziksel güç ve dengeli bir zihin için ugrasirlar.
  Bu yeteneklere olan kabiliyetleri sayesinde, agir hasarlar veren 2 el ile kullanilan biçaklari kullanabilirler. Ya da düsmanlarinin saldirilarini bir kiliç ve kalkan ile savusturabilirler.


  Ninja


  Ninjalar pusu kurarak saldirabilen profesyonel suikatçilerdir. Hizi ve hareketliligi saglamak için hafif zirhlar giyerler.
  Kendilerini bu yeteneklere adadiklari için, Ninjalar kama ve yay kullanan usta dövüsçülerdir.


  Şaman


  Şamanlar zekidirler ve Büyü ve Sihir kullanirlar. Savasirken ve arkadaslarina destek olurlarken, onlarin büyülü güçleri çok etkilidir.
  Bu yetenklerdeki uzmanliklari sayesinde, bir Şaman saldirilarinin gücünü artirabilir yada iyilestirme ve destek büyülerini güçlendirebilir.


  Sura


  Suralar Kötülük Tohumunu omuzlari arasinda büyütmek istediklerinde sihirli güçler kullanan Savasçilardir. Bu nedenle yakin dövüs savasçilarina karsi ustadirlar uzak mesafeden sihir ile saldiri yapabilirler.
  Bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldiri sihirlerini güçlendirebilirler yada ek destek büyüleri kazanabilirler. 2. Acil

  metin 2 karakterler ve çeşitli 3D resimler isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


sura,  metin2 şaman,  metin2 ninja,  metin2 şaman isimleri,  metin2 sura,  metin 2