+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Seafightta Kış Festivali Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dangerus
  Yeni Üye

  Seafightta Kış Festivali
  Selam Korsanlar ve Toprağın İnsanları,

  oldukça sıcak giyinin: Seafight kış zamanının geldiğini açıklıyor: Açık denizlerde kış havası – biz geri kalan Kasıma, bütün Aralığa ve yeni yılın ilk günlerine birçok hediyeler ve aksiyonlar doldurduk ve böylece kış mevsiminde yüreğinizin ısınmasını sağlayacağız.

  Önümüzdeki yılın ilk günlerine kadar büyük Kış Festivalimizi kutluyoruz! Müthiş aksiyonlara, süper özel malzemelere ve harika ödüllere sevinebilirsiniz. Ayrıca bu özel tasarımı kazanabilirsiniz:

  Özel hazine sandığınızı çıkarın! Her oyuncu bazı aksiyonlar sayesinde, kendi özel hazine sandığını tamamen çıkarabilir ve tasarımı kazanabilir. Tabii ki bunu istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ve en iyisi? Tekrarlamada iki müthiş tasarım daha kazanabilirsiniz! Bu iki tasarımı bazı belli günlerde ve ayrıca bizim büyük Tasarım-Atışında kazanabilirsin!

  Oyunumuz kendisini daha güzel şeylerle tıka basa dolmuşken, bu kış aksiyonunu kaçırmayın!

  • Yaaaaaaaarışmaaaaaa! Rekoru kırıp, gemi yarışını kazanın. Sol haritada bulunan buz kütlesinin üstündeki yeşil ateş başlama yerin olacak ve sağ haritada bulunan buz kütlesinin üstündeki kırmızı ateş ise hedefin. Sabah ve akşam saat 6'da, sunucunda bir gemi yarışmasına katılarak sandığını bir parça daha çıkarabilirsin. Yani bir yarışma süresi 12 saattir. Hızlı bir yelkenci misiniz? O zaman hedefe giden yolda birkaç sürprizlere de denk gelebilirsiniz. Ve Seafight denizlerinde hızlı ilerlemekten yorulduysanız, buda sorun değil! Ekstra bir aksiyon sizi …
  • Buz kütlesi alarmında bekliyor! Seafight denizlerinde buz kütleleri yüzüyor ve bunları kırmanız gerekiyor. Bunların içerisinden çıkan kışlık sürprizleri sakın kaçırmayın. Mümkün olduğunca çok oyuncunun buz kırıcı olarak aktif olması için, buz kütlelerini seviye 3’den seviye 16’ya kadar bulabilirsiniz. Ayrıca Hazine kasaları size belli günlerde, bütün seviye haritalarında sunulacaktır. Bunlar içinde küçük sürprizler saklıdır, örneğin
  • Kış-Avantaj-Haritası! Avantaj-Haritasının tamamını buz kütlelerinde bulabilirsiniz. Bulduğunuz her Avantaj-Haritasını tabii ki oynayarak bitirebilirsiniz. Fakat dikkatli olun, çünkü orada karşılaştığınız rakipler çok soğukkanlı olacaklardır!
  • Bir sonraki oyun seviyesine daha mı hızlı ulaşmak istiyorsunuz? Veya bir sonraki elit seviye? O zaman sizi pazar yerinde özel bir sürpriz bekliyor! Bu özel malzemeler sadece normal haritalarda etkilidir ve Avantaj-Haritasında çalışmazlar.
   • Kardan adam: Kardan adam kısa bir süre için Seafight denizlerinde yanınızda olur ve Tecrübe-Puanı kazanmada size artı % 25 kazandırır.
   • Mumlar: Mum ile sizin için küçük bir ışık yanar. İlk mum etrafındaki oyunculara % 15 daha fazla Tecrübe-Puanı getirir. 4 mumu daha yanına yakabilirsiniz. İlave her mum, Tecrübe-Puan kazanmayı bir puan daha artırır. Yalnız başına böylece % 19 ekstra kazanır, eğer arkadaşlarınız ile oynarsanız bu % 25’i bulur. Her mum 3 dakika sonra söner.
   • Kış ışığı: Kış ışığı size birkaç dakika iki kat Elit-Puan kazandırır. Kar cephanesi ile beraber üç kat Elit-Puanı alabilirsiniz!

  Bir dakika! Kar cephanesi? Evet! Bugünden yeni yıla kadar kar cephanesi ile atış yapmak size normal elit cephaneye göre iki kat Elit-Puan getirir! Bu cephaneyi belirli günlerde pazar yerinde bulabilirsiniz!

  [b]Kış-Avantaj-Haritasına/b] çok iyi hazırlıklı olmak gerekir. Böylece belirli günlerde organizasyon topları ve gök ateşi pazar yerinde sizin için olacaktır. Aynı zamanda görevlerinizi ve imtihanlarınızı mı halletmek istiyorsunuz? Buda sorun değil! Bunun için bu belirli günlerde size organizasyon zıpkınlarını pazar yerinde veriyoruz!

  Seafight takımı ile beraber çok heyecanlı Kasım, Aralık ve yeni yıla sevinebilirsiniz! Kış daha yeni başladı!
 2. Acil

  Seafightta Kış Festivali isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


seafight kış festivali