+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda AirRivals Gear Seçimi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. GamerTürk
  Devamlı Üye

  AirRivals Gear Seçimi
  Gear Seçimi

  B Gear
  En Hızlı Level Atlayan Geardır.Kasmada Bawoo Kullanır Savaşlarda İse Şahinsi Ve Bawoo Takar (Tekrar Saldırılı Bawo-Şahinsi Veya Olasılıklı Bawoo) .Bawo Takılıyken Yer Bombardımanı Ve Hava Bombardımanı Skilleri İle Diğer Gearlara Göre Daha Fazla Damage Vurur.Defans Ağırlıklı Olduğunda Düşürülmesi Çok Zordur.Oyunu İyi Bilen Bir B Gear Kullanıcısının Karşısında Durmak Gerçekten Zordur.

  A Gear  Level Atlama Ve Savaşma Silahi Büyük Parçalamadır(Olasılık Veya Tekrar Saldırılı.)

  A Gear Hem Yerde Hemde Havada Hareket Edebilme Yeteneğine Sahiptir.Yüksek Level Bir A Gearın Radarına Girdiniz Mi Hayatta Kalmanız Çok Zordur

  Enerji Ve Kalkanı Çok Fazladır.Özellikle Bariyer Skilini Açtımı Gelişmiş Silahla Hasar Almaz.Standart Silahınıza,Savunmanıza Ve Manevra Kabiliyetinize Güveniyorsanız Öldürmeye Çalışabilirsiniz. Yada Uzaklaşıp Bariyerin Süresi Bittiğinde Geri Gelip Öldürebilirsiniz.

  I Gear
  Statlarını İyi Ayarladınız Mı Gerçekten Çok İyi Bir Geardır.Sadece Manevra Kabiliyetimi Yoksa Saldırımı? Buna Karar Vermeniz Gerekmektedir.
  Level Atlama Silahi Ok Savaşma Silahı İse Ok Ve Edril'dir.Oyundaki En Hızlı Motora Sahiptir.Boşuna Kovalamayın Ne Siz Nede Roketleriniz Yetişebilir Yetişse Bile Karavana Çekme İhtimali Çok Büyüktür.Manevrası Yüksek Olan Bir I Gear'a Hep Karavana Çekersiniz.Çılgınlık Skili İle Attığınız Roket Sayısı 2 Katına Çıkar.

  M Gear


  Level Atlama Silahi Ok Savaşma Silahi Ok,Çekiçkafa ve Tongpha'dır.


  Yüksek Level Bir Defansif M Gearı İndirmeniz Çok Zordur.Defans Olarak Bütün Uçaklardan Üstündür.Kendine Enerji Ve Kalkan Basabildiği İçin Diğer Gearlardan Avantajlıdır.Kendine Buff Basabildiği İçin Kendi Defansını, Kaçışını Ve Saldırı Gücü Arttırabilir.M Gear Savaşlarda Vazgeçilmezdir.Form Arkadaşlarına Buff Verebilir.Savaşlarda Porttaki Kamplardan Sıyrılıp Tenha Bir Yere Geçip Form Arkadaşlarını Savaş Haritasına Çağırabilir Ve Savaşın Kaderini Değiştirebilir. 2. Ziyaretçi

  hile demiş bi arkadaş da bu oyunda hile varmı hile varsa hiç başlamıcam çünki 4 yıldır oynadığım oyunu kla içi alaşmazlıklar yuzunden bırakıp bu oyunu oynamayı dusunuorum bı suru para harcadıktan sonra karsıma hile çıkacaksa hiç başlamıcam cvp verırsenız sevınırım tesekurler .
+ Yorum Gönder


airrivals en iyi gear,  airrivals gear seçimi,  airrivals uçak seçimi,  airrivals lwl atlama hilesi,  airrivals en iyi uçak,  airrivals level atlama hilesi