+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda AirriVals ÇAlışan yeni hile Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mr.Karayip
  Yeni Üye

  AirriVals ÇAlışan yeni hile
  1) Sonsuz Alan: Yepyeni Merci Sistemi’ni keşfet! “Kreacia’nın Kutsal Toprakları’nda” üssünü çeşitli yeteneklere sahip canavarlara karşı koru. “Hidrojen Sürücüsü’nde” patron canavarlarının düzenlediği saldırı dalgalarının üstesinden gel.
  2) Hologram Kartları: Gear’ını bir canavara dönüştür! Hornian Kralı ile mi uçuş yapmak istersin Kaya İmparatoru ile mi? Tüm canavar kılıkları şahane olmakla kalmıyor, ikincil silahlarının ateşleme oranına ve birincil silahların menziline pozitif efektler de sağlıyor!
  3) Hava çatışmalarında seni ateş gücüyle destek olur, yakıt azlığı, yaklaşan füzeler ve gearde hasar durumunda uyarı verir. Şehirde yanında uçar ve hareket hızını yükseltir.
  4) Ufuk Genişletme: İlave görevler, haritalar ve eşyalar seni bekliyor!
  Daha yükseğe ve daha ileri: yeni seviye sınırı 110′a çıkarıldı. Ayrıca, birçok yeni görevin yanında seçkin pilotlara göre üç yeni harita var: Barrenland, Robenia ve Vatallus Laboratuvarı’nda tehlikeli patron canavarlar dehşet saçıyor!
  5) Zırh Bonusu: Zırhına ön ve son ekler ekleyebilirsin! Artık zırhları da silah gibi geliştirebileceksin: Bonusu kaçırma ve radar menzili gibi önemli temel unsurları geliştir! 2. Acil

  AirriVals ÇAlışan yeni hile isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


airrivals hileleri,  airrivals hile,  airrivals hileleri 2012,  airrivals hack,  airrivals hack indir,  airrivals hile indir