+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Jadde oyun hakkında bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. blackxx
  Yeni Üye

  Jadde oyun hakkında bilgiler
  jadde oyunu
  jadde oyunu hakkında

  Hep aynı tür oyunları oynamaktan sıkılmadınız mı? Canınız dans etmek , yeni arkadaşlarla tanışmak , çok büyük bir sanal evrende dolaşmak , gönlünüzce müzik dinlemek , dans yarışmalarına katılıp dans starı olmak , sınırsızca eğlenmek, sınırsızca alışveriş yapmak mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!

  Jadde ; 3D bir online oyundur ve oynamak tamamen ücretsizdir. Alışveriş , Eğlence , İletişim ve Avatar gibi özelliklere sahip bu oyunda diğer oyunlarda bulunmayan bir çok özellik bulunmaktadır.

  Görev Sistemi, Yarışmalar, Seviye (level) atlama , Yetenek Geliştirme, Karakter Geliştirme, Video Chat, Özel Partiler

  Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir isterseniz bu arkadaşlarla oyun içinde evlenebilirsiniz ! Jadde’de yapabilecekleriniz gerçekten sınırsız… Bir kere bu dünyaya girdikten sonra asla çıkmak istemeyeceksiniz!!! Unutmayın Jadde’nin kanunu “Deli gibi eğlenmek” 2. Asel
  Bayan Üye

  jaddle 3D ve online olan bir oyundur. sanal dünyada alışveriş yapabilir, gezebilir ve arkadaş edinebilirsiniz. jaddle'da kendi avatarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. arkadaşlarınızla yarışabilir, video chat yapabilir ve özel partiler düzenleyebilirsiniz. isterseniz sanal arkadaşlarınızla evlenebilirsiniz. jaddle'daki tek kural çılgınca eğlenmektir.
+ Yorum Gönder