+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Facebook Kingdoms Of Camelot Nasıl Oynanır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebook Kingdoms Of Camelot Nasıl Oynanır
  Facebook Kingdoms Of Camelot Nasıl Oynanır

  Facebook çok sayıda oyunla kullanıcılarının bilgisayarda daha keyifli zamanlar geçirmesini ve bu sayede daha çok sitede aktif olmasını istiyor. Artık insanlar boş zamanlarının çoğunu facebook’a adamış durumda. Öyle ki bilgisayarda Facebookta geçirdiği zaman yetmezmiş gibi bilgisayar başından kalktığında da telefondan gezinmeye devam edenler var.
  Facebook Kingdoms Of Camelot nasil oynanir 300x212 Facebook Kingdoms Of Camelot Nasıl Oynanır?
  Facebook strateji oyunlarını da bünyesine katarak hedef kitleleri arasına strateji oyunlarıyla saatlerini harcayan kullanıcıları da alıyor. Strateji oyunlarından olan Kingdoms of Camelot bu alanda en dikkat çekici o

  yun olma özelliğini elinde tutmaya devam ediyor. Bu oyunu oynayan oyuncuların sayısı 10 milyona ulaşmış durumda.
  Oyun bir köy kurmanızla başlıyor ve gelişmeniz için çalışmanız gerekiyor. Oyunda ilk zamanlarda yalnızca çiftlik ve ev kurarak gelişmeye başlıyorsunuz ancak seviyeniz yükseldikçe işin boyutu da değişiyor.
  İlk zamanlarda yalnızca çiftlik yaparak para, yemek kazanıyorsunuz. Madenler kurarak ise altın, kömür ve taş gibi malzemeler elde ediyorsunuz. Bu malzemeler ile yeni binalar, surlar inşa edip asker satın alabiliyorsunuz.

  Oyunun başlangıç aşamalarında ne kadar gelişir ve güçlenirseniz sizin için o kadar iyi çünkü ileriki zamanlarda bu kadar rahat gelişemeyeceksiniz. Belli bir seviyeye geldikten sonra korunmanız kalkacak ve haritadaki düşmanlar size saldırabileceklerdir. Eğer korunma durumunda siz saldırı yapacak olursanız korunma durumunuz o andan itibaren kalkar.

  Oyunun başlangıcında dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de budur. Oyunda madenler çok önemlidir. Madenleri ne kadar çok toplarsanız oyunda o kadar avantajlı konuma geçersiniz. Askerlerinizi belli bir sayıya ulaştırdığınız zaman güçsüz yerlere savaşa gidin hem askerleriniz telef olmaz hem de iyi ganimet alırsınız. Madenciliği geliştirmektense yağmacılığı önemsemek daha avantajlıdır. 2. Acil

  Facebook Kingdoms Of Camelot Nasıl Oynanır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder