+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Oyuncak Tanıtımı Forumunda Mattel Barbie Kristal Şato Prenses Alexa Türkçe Sesli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Mattel Barbie Kristal Şato Prenses Alexa Türkçe Sesli
  Mattel Barbie Kristal Şato

  Mattel Barbie Kristal Şato Prenses Alexa bu oyuncak kız çocukları tarafından en çok tercih edilen bebek modelidir çok güzel ve kız çocuklarına arkadaş olan bir oyuncaktır.

  barbiebebekeitleri3.jpg

  Barbie ve Teresa 2008 sonbaharında piyasaya çıkacak olan Barbir Kristal Şato filminde müzik,sihir, ve arkadaşlığın gücünü keşfetmek için çıktıkları yolculuklarında iki iyi arkadaş Prenses Liana ve Prenses Alexa olarak karşımıza çıkıyor.Terasa filmden iki şarkı söyleyen ve sadece bir düğmeye dokunmak suretiyle sihirli bir şekilde değişen büyüleyici bir elbise giyen Prenses Alexa olarak öne çıkıyor.Üstelik Prenses Alexa TÜRKÇE şarkı söylüyor.Harika düetler dinlemek için onu prenses Liana bebeği ile eşleştirin ,birlikte şarkı söylesinler. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Mattel Barbie Kristal Şato oyuncağı barbinin yeni çıkan animasyonundaki tessa karakteridir. kız çocuklarını hayran olduğu barbie karakteri onlar için çok önemli bu yüzden çıkan her barbie oyuncak bebeğini anne ve babalarına aldırırlar.
+ Yorum Gönder


barbi bebekler