+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Denizli Uğur Dershanesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Denizli Uğur Dershanesi Hakkında Bilgi
  denizli uğur dershanesi hakkında bilgi kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye


  Uğur Dershanesi


  Denizli Uğur Dershaneleri Kurucusu Mustafa Kemal Arslan, LYS´ye giren öğrencilerinin yaklaşık yüzde 5,5´nin Türkiye ilk 1000´e girmesini tam bir rekor olduğunu söyledi. Denizli Uğur Dershanesi’nin derece yapan 23 öğrencisi gerçekleşen törenle ödüllendirildi.
  Denizli Uğur Dershanesi’nde gerçekleşen törene, LYS’de ilk binde yer alan 23 öğrenci, velileri ve öğretmenleri katıldı.
  Törenin açış konuşmasını yapan Denizli Uğur Dershaneleri Kurucusu Mustafa Kemal Arslan, “Dershanemiz 2002´de açıldığından bu yana hiç durmadan dinlenmeden yeni başarılara ve rekorlara imza attı, atmaya da devam ediyor. Dershanemiz, 2013 LYS´de ilk 1000´e tam 23 öğrencisini sokarak inanılması ve kırılması çok ama çok zor bir rekor elde etti. Bizler değil Denizli, Türkiye´de böyle bir rekor olduğunu düşünmüyoruz. Öyle bir dershane düşünün ki LYS´ye giren öğrencilerinin yaklaşık yüzde 5,5´i Türkiye ilk 1000´de ve 101 derece elde etti.

  uğur dershanesi1.jpg

  Gerçekten bu tam bir rekor. Ancak Denizli Uğur bu rekoru tesadüfen kırmadığını 10 yıldır elde ettiği üstün başarılarla da kanıtlamış bir dershanedir. Nitekim Denizli Uğur Dershanesi, Türkiye birincilikleri dahil bir çok başarıyı yakalamış, eğitimde kalitesini ortaya koymuş bir dershane. Derece yapan öğrencilerimizi kutluyorum” diye konuştu.
  Konuşmaların ardından gerçekleşen törenle 2013 LYS’de ilk bine giren ve 101 derece elde eden 23 öğrenciye hediyeler verildi.

  Uğur Dershanesi’nden ilk 1000 içine giren öğrencilerin isimleri:
  Kemal Alkan, Süleyman Özdel, Büşra Çalışkan, Taha Mansur Turan, Aslı Duvarcı, Meltem Pınar Kara, Ozan Özgür, Melek Taş, B.Harun Gülşahan, Burcu Özcan, Merve Köse, Fatma Gürcü, İrem Ulutaş, Simay Toprak, Cansu Ertuğrul, İrem Gül Orhan, Mustafa Yahşi, Oğuzhan Sönmez, Rıdvan Özeren, Fatmanur Berberoğlu, Özgür Barış Yıldırım, Esma Çoban ve Deniz Demirel

+ Yorum Gönder