+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Jale Tezer Dershanesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Jale Tezer Dershanesi Hakkında Bilgi
  jale tezer dershanesi hakkında bilgi kısaca 2. Harbikız
  Devamlı Üye

  jale tezer dershanesi hakkında bilgi

  Eğitimde kaliteyi ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş olan Jale Tezer Eğitim Kurumları,40 yılı aşkın birikimini geçmişten bugüne, bugünden geleceğe gururla taşımaktadır.

  İdealist eğitimciler; Jale TEZER ve eşi Yılmaz TEZER, Anakara’nın en köklü, en kurumsal dershanelerinden olan “Jale Tezer Dershaneleri”ni kurarak, zamanla ardından gelecek okullarıyla, eğitim dünyasına farklı bir soluk getirdiler. Kurulduğu yıldan itibaren, üstün başarılara imza atan Jale Tezer Dershaneleri tek bir şubeyle elde ettiği üstün başarılarla, nice öğrenciyi hedefine, zirveye taşımıştır.

  Bu başarıyı daha da yukarılara taşımak, Ankara' da özel okul kavramını değiştirmek, ülkemize ve dünyaya nitelikli, başarılı, değerli bireyler kazandırmak amacıyla; 1997-1998 öğretim yılında “Jale Tezer Koleji

  Montessori Okulu”nu, ardından “Jale Tezer Anadolu ve Fen Lisesi”ni ve en son 2011 yılında “Jale Tezer International School” kurum bünyesine katarak eğitim ağacının dalları daha güçlü şekilde uluslararası boyutlara taşımışlardır.

  Jale Tezer Eğitim Kurumları her yıl artan başarıları ve her yıl daha da güçlenen, gelişen kadrosuyla kadrosuyla önemli başarılara imza atarken, uygulamış olduğu sistem ve programlarla eğitimde örnek teşkil etmeye devam etmektedir.
+ Yorum Gönder


jale tezer dershanesi hakkında yorumlar