Konu Kapatılmıştır
Günlük Taze Haber ve Özel Günler Forumunda Hayırlı Cuma'lar Mesajlarınız Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Börtecine
  Devamlı Üye

  Hayırlı Cuma'lar Mesajlarınız
  Hayırlı Cuma'lar Mesajlarınız hayırlı cumalar


  Allah'tan bir dua gibiPeygamber'den bir amağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar


  Selamun Aleykum '' Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır '' Hayırlı Cumalar!


  Gökten ne yağdıda yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu dünya'ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sıkıntı bitmedi. Allah'ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli gizli yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyleHayırlı Cumalar!


  Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çoksa Salavat u Selam getiriniz. Zira sizisin Salat u Selamlarınız bana sunulur. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumlar! 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Cuma günü İslam alemi için önemli bir gündür. Cuma günü yapılan ibadetlerin daha makbul olduğuna inanılmaktadır. Cuma günü Cuma namazı kılınmakta ve bu önemli güne ayrı bir önem verilmektedir. Cuma günü pek çok islam ülkesinde önemli bir olması nedeni ile insanlar rahat ibadet edebilsinler diye resmi tatil günü kabul edilmiştir.
Konu Kapatılmıştır


hayirli cumalar