+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda hepsi senin yüzünden Ayrılık Ve yanlızlık Yazıları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  hepsi senin yüzünden Ayrılık Ve yanlızlık Yazıları
  Hepsi senin yüzünden


  Kiz cok asikti adama. Onun icin canini bile vermeye hazirdi.Ama adam..
  Genc kiz kendini bildi bileli deliler gibi seviyordu onu. "O" dediyim kizin en yakin arkadasiydi.Senelerce bu sevgiyi kalbine gömdü kiz, cünkü onu kaybetmekten korkuyordu.
  Hissettiklerini adama söylese belki onu kaybedecekti, ve bunu göze alamazdi.
  Adamda kizi canindan cok seviyordu ama kardesca, arkadasca.
  Genc kiz her gece agliyordu, uyuyamiyordu, yemek yiyemiyordu.
  Onu görmeden bir gün bile geciremiyordu. Onun yaninda olmak kiza mutluluk ve huzur veriyordu. Bazen adamin gözlerine dalip, dalip agliyordu, nedenini bilmesede hickira hickira agliyordu..kalbi artik dayanacak gücte deyildi bu aciyi. Adam kiz agladikca kendiside agliyordu ve soruyordu ona "asikmisin".. Kiz o an "evet, evet ,evet sana asigim, senin icin ölüyüyorum, ben sensiz bir hicim, neolur beni hic bir zaman birakma" demek isterdi ama diyemiyordu, cünkü korkuyordu.
  Birgün kiz sevgisini artik icine sigdiramadi ve ona acilmaya karar verdi. Ama ona bunu söyleyemezdi, ve mektup yazmaya karar verdi.Mektubu yazarken agladikca agladi, ne hissetigini kendinden nefret ettigini, onu herseyden ve herkesten cok sevdiyini, onsuz bir hic oldugunu, icinin feci bir derecede acidigini yazmisti mektuba.
  mektubu vermek icin adamin yanina gittiyinde gözleri aglamaktan sismisti. Adamin tek gözlerine bakti ve simsiki sarildi, gözlerindeki yaslar sel gibi akmaya basladi kizin, "beni affet, neolur affet, elimde deyil soracaksan kalbime hesap sor " dedi.Mektubu adamin eline verip tam kacmak isterken, adam elinden tutup, gözlerine bakti ve aglamaya basladi, cünkü kizin aglamasina dayanamiyordu, kiz elini cekti ve kostu gitti, saatlerce hic bilmediyi, tanimadigi yerlerde dolanip durdu, unutmak istiyordu, adami onu sevdiyini ve onunla gecen o güzel günleri unutmak istiyordu. O günden sonra uzun bir süre adami görmedi, ne bir telefon ne bir haber geldi kiza.
  Birgün yolda giderken adami gördü. Adam kizi gördüyüne sasirmis gibi gözükmüyodu.Sarildi, öyle siki sarildi ki, kiz nefes almakta zorlaniyordu. "Affet, beni neolur affet" dedi adam kiza. "ben senin Hissetiklerine neyazikki karsilik veremem,ama seni canimdan bile cok sevdiyimi unutma, kardesim "."Bir süre görüsmessek hem senin hemde benim icin cok iyi olur"Kizin dünyasi basina yikildi, onun bir damla göz yasina kiyamayan, onun üzüleceyine dünyayi yaakmaya hazir olan adam, onu yanliz birakiyordu, hemde bu halde.Kizin akli bunu bir türlü almiyordu. Kiz bugün hayata küsmüs bir sekilde yasiyor.(eyer onun hayatina hayat denirse)Adamla bazen karsilasiyorlar, ama sanki birbirlerini hic tanimiyorlarmis gibi sadece birbirlerine slm veriyorlar.
  O kiz benim, Ve hala deliler gibi asigim, ama kalbim buz tuttu artik, kimseyi sevemez ve kimseye güvenemez oldu.
  Hepsi onun yüzünden
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Hepsi senin yüzünden adlı yazıda iki kişinin birlikte olmaları ve belli bir süre sonra ayrılmaları ve bu ayrılıktan birini suçlu olduğunu anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder