+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Varlığınla Yokluğun Arasında Kalmayacağım Artık Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Berrak
  Yeni Üye

  Varlığınla Yokluğun Arasında Kalmayacağım Artık
  Varlığınla Yokluğun Arasında Kalmayacağım Artık

  Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra İçimden olmayacak, boş bir kâğıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa …?

  Aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farz etmeli, unutmalı Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı artık, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için Evet, sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara, uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı, bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım, sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için Zira yoksun Sanki benim hiç senim olmamış, sanki bizi hiç yaşamamışız, sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti, Yaşanmışlığına, yitikliğime hiç aldırmadan,..

  Sanki benim hiç senim olmamış gibi…Unutma sevdiğim unutma hiçbir direnişimi ve teslimiyetimi unutmaŞimdi sana cevabını veriyorum aklındaki bütün sorularınınHer ayrıntım sende gizli benimSana verdiğimden başka ben yok ki bende .

  SEN ÇEKİP GİTSENDE BEN HER ZAMAN BURADA, ORADA YANINDA OLACAĞIMAMA ÜZÜLDÜĞÜM BİRŞEY VAR BİZ OLMUŞKEN ŞİMDİ NEDEN SEN VE BEN
 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum, içimde sen varsın , ya sana birşey olursa. İnsanın yaşadığı cok zor günler vardır, bazen mevsim kara kış, bazen mevsim bahardır, sevecen yüreklerde yaşatılan anılar, sessizce söylenen şarkılardır.

  Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.
+ Yorum Gönder


varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık şiiri