+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlem Sözleri Sitem Sözleri 2011 Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özlem Sözleri Sitem Sözleri 2011 Sözler
  Özlem Sözleri Sitem Sözleri 2011 Sözler

  Özledigim ne sensin ne de bir baskasi. özledigim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri..

  Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

  Benden çok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamamamda sana sesimi duyuramamamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

  Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum

  Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim
 2. Asel
  Bayan Üye

  Özlem Sözleri Sitem Sözleri 2011 Sözler

  Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

  Bir davetiye verdiler bugun elime, okuda gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadim.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine baska isim yazılmış, altina bekliyoruz diye imza atılmış, üstüne bekliyoruz diye Kalp kazılmış, DAYANAMAM gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye..!!!!

  Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

  Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.
 3. Ziyaretçi
  Teşekkür ederim yazanların emeğine sağlık
 4. Serap Yaman
  Timin Cadısı
  Yine içimde o sıkıntı.. ve biliyorum bu konuda yalnız değilim

+ Yorum Gönder


özlem ve sitem sözleri,  özlem sitem mesajları,  sitem ve özlem sözleri,  sitemli özlem sözleri