+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Dertli Sözler Acıklı İhanet Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Hürrem Sultan
  Devamlı Üye

  Dertli Sözler Acıklı İhanet Sözler
  Dertli Sözler Acıklı İhanet Sözler

  Hep kalanlara gidenleri kattım.Bir gün yerine geçemediler.O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.

  » Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere

  » Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

  » Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

  » Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

  » Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

  » Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

  » Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  her hangi bir kişinin kendini yalnız hissetmesi psikolojinin bozulması ve insanların hoşuna gitmeyecek sözler söyleme durumuna denilmektedir.
+ Yorum Gönder


ihanet sözleri,  ihanet sozleri,  dertli aşk sözleri