+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Damar İhanet Sözleri Ayrılık Nefret Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Hürrem Sultan
  Devamlı Üye

  Damar İhanet Sözleri Ayrılık Nefret Sözleri
  Damar İhanet Sözleri Ayrılık Nefret Sözleri


  Yaratılan her boşluk başkasıyla dolmaya mahkumdur..mesele boşlukları dolduran olmamanız.. !


  Ayrılığı bir Anneye sordum Öyle bir Evlat doğurmadım dedi,Ayrılığı bir Öğretmene sordum Öyle bir ders öğretmedim dedi,Ayrılığı bir Askere sordum öyle bir içtima ya çıkmadım dedi, Ayrılığı bir çobana sordum öyle bir çölde yürümedim dedi, ayrılığı bir sevene sordum, önce bir of çekti sonra iki damla göz yaşı döktü anladım ki ayrılık sevmekmiş,sevmek sevilmek kadar tatlıysa,unutmakta ölüm kadar acıdır.

  Bir kadın için arkadaşlıktan sonra aşk ne kadar normalse erkek için bir kadınla sadece aşkın (!) normal olduğu gerçeği / nefret etme sebebi!

  kişinin karşındakine beklenmediği bir davranışta bulunması sonucu ve onunda çok üzülmesi durumuna ihanet denir bu duyguyla da yazılan sözlere de ihanet sözleri denir.

  Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.

  » Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın. 2. Elif
  Devamlı Üye

  Sevdiğine ihanet etmek çok kötü bir şeydir.İnsan karşısındaki kişiden beklemediği şeyleri yapınca ve onu üzüyorsa bu bir ihanettir.O yüzden insan önce ne yapacağını iyi düşünmeli ve öyle davranmalıdır.
 3. Serap Yaman
  Timin Cadısı
  Şuurum yerindeyken sevemiyorumbu akıl beni yalnız öldürecek
+ Yorum Gönder


ihanet sözleri,  ihanet s,  ayrılık ihanet sözleri,  ihanet ayrılık sözleri,  ayrılık sözleri damar,  nefret damar sözler