+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özleyen Hasret Dolu Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özleyen Hasret Dolu Sözler
  Özleyen Hasret Dolu Sözler


  Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum

  Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

  Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

  Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

  Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

  Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

  Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

  Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Özlem dolu sözler sevenlerin dillerin dökülen en anlamlı sözlerdir. Özleyen insanlar sevdiklerine olan sevdalarını en anlamlı sözler ile ifade ederler sevenler sevdiklerine çok büyük bir aşk ile bağlıdırlar ve kaybetme korkuları içerisinde sürekli sevdiklerini düşünmekte ve sevdiklerine özlem duymakta sürekli en özel anlarında sevdiklerinin yanlarında olmak isterler.
+ Yorum Gönder


hasret dolu sözler