+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Damardan Özlem Hasret Acı Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Damardan Özlem Hasret Acı Sözler
  Damardan Özlem Hasret Acı Sözler

  Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen. Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

  Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske

  Özledigim ne sensin ne de bir baskasi özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

  Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!


  Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir

  Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Damardan Özlem Hasret Acı Sözler

  Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu heryerdeyim.

  Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

  Balıkların sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

  Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin
+ Yorum Gönder


hasret sozler damardan