+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda Özlemeyi Açıklayan sözler Dertli Hasret Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özlemeyi Açıklayan sözler Dertli Hasret Sözleri
  Özlemeyi Açıklayan sözler Dertli Hasret Sözleri

  Bir gün bir sevda çalar kapinizi Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

  …Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

  Özledigim ne sensin ne de bir baskasi özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

  …Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

  …Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Sevenler sevdiklerinde ayrı kalmaya dayanamamaktadır. Bazen hayat şartları sevenlerin ayrı kalmalarına yada tamamen ayrılmalarına neden olmaktadır. İnsanlar çok sevdikleri insanlardan ayrı kalmaya çalıştıkları zaman bu duruma mecbur oldukları zaman bu duruma çok üzülmekte ve bu durumu kabullenememektedir. İnsanlar çok sevdikleri aşkla bağlı oldukları ve ayrı düştükleri sevdalarına karşı durdukları özlemi en anlamlı sözler ile ifade etmekte en anlamlı sözle ile sevdiklerine seslenmektedirler.
+ Yorum Gönder


açıklayıcı sözler,  dertli aşk sözleri,  aciklayici sozler,  en dogrulayici sozler